Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Cybex


kategoria:

Spacerówki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 1700 zł
Opis produktu

Cybex, Spacerówka Balios M

Spacerówka Balios M wchodzi w portfolio linii M stworzonej przez firmę Cybex. Linia ta jest przeznaczona dla dzieci do 4 lub ważących 17 kg.
Specjalny mechanizm wózka umożliwia złożenie wózka do pozycji wolnostojącej jedną ręką. Spacerówki są kompaktowe i zwinne, a miękkie i wygodne siedzisko rozkłada się do pozycji leżącej. Dodatkowo można je ustawić przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Balios M posiada koła, którymi można bez problemu poruszać się po wyboistych powierzchniach. Waga wózka nie przekracza 11 kg. 
Praktyczne funkcje, takie jak: mechanizm umożliwiający złożenie wózka jedną ręką do pozycji wolno stojącej, kompaktowy rozmiar czy szeroki zakres manewrowania sprawiają, że wózek zmieści się w ciasnych sklepowych alejkach i zajmie niewiele miejsca w mieszkaniu.
Wózki z linii M to również praktyczny system podróżny 3w1, który jest kompatybilny z siedziskiem, gondolą i nagradzanymi fotelikami Aton i Cloud Q. Regulowana wysokość rączki, daszek w rozmiarze XXL oraz zawieszenie na cztery koła, to tylko kilka dodatkowych korzyści. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy sklep-tosia.eu
Oceny użytkowników produktu 

Cybex, Spacerówka Balios M

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?