Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Cykor - bojąca dusza

| aktualizacja: 03.11.2011 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
wydarzenia
fot. Olsztyński Teatr Lalek
5.11.2011r., godz.17.00 i 6.11.2011r.,godz.11.00 Olsztyński Teatr Lalek zaprasza na spektakl "Cykor - bojąca dusza" wznawiony po długiej przerwie.
To mądra opowieść o tym, że każdy z nas ma to ukochane miejsce, którego musi bronić za wszelką cenę. To spektakl o pokonywaniu własnych lęków, przezwyciężaniu własnych słabości.

Słowo od reżysera:
Bohaterowie tej sztuki żyją w lesie, Małym Lesie, jak go nazywają. Dbają o wszystkie jego drzewa, pielęgnują go, starają się o to, aby był piękny. Trudno im wyobrazić sobie, że mogliby mieszkać gdzie indziej. Ale w pewnym momencie ich życie przestaje być sielanką. Do ich serc zakrada się najpierw lęk, a potem strach. Ich ojczyznę otoczyły zewsząd potwory. Skąd się wzięły? Czy istnieją realnie? Czy rzeczywiście są groźne dla czwórki sympatycznych przyjaciół? A jeśli istnieją, to czy nie jest przypadkiem tak, że to brak odwagi mieszkańców Małego Lasu pozwala im rosnąć w siłę? Dużo pytań i niewiele odpowiedzi. To ty sam musisz je znaleźć. I na pewno znajdziesz. Bo Ty też masz swój Mały Las, który chciałbyś ochronić przed złem. Być może Twoim Małym Lasem jest kawałek podwórka, może to tylko jedno drzewo a może doniczka z kwiatami? Albo coś tak niematerialnego jak przyjaźń lub miłość? W tej sztuce jest coś jeszcze. Biblioteka. I smutna na początku ale optymistyczna w finale historia bibliotekarza - opowiadacza legend. Jeśli chcecie wiedzieć, czego boją się potwory, obejrzyjcie ją z uwagą.

Przedstawienie dla dzieci od lat 6.

Olsztyński Teatr Lalek
ul. Głowackiego 17
10-447 Olsztyn

więcej »
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?