Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Czasami bycie mamą jest tak trudne, że chce się powiedzieć …

| aktualizacja: 11.01.2016 | 2

Myśli młodej mamy bywają zaskakujące, ale przecież ona też jest tylko człowiekiem. Oto, co czasem chciałoby się powiedzieć dziecku, ale nigdy się tego nie zrobi.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Ilustracje młodej matki podbił internet. Historię przedstawioną na obrazkach nazwała "Macierzyństwo: Rzucam to!". Choć komiks wydaje się mocny, czy żyjąc z małym buntownikiem, nieraz nie mamy na końcu języka słowa, które autorka zwarła w chmurkach? 
Gdy po raz pierwszy zobaczyłam te obrazki, przypomniały mi się słowa Doroty Zawadzkiej, która zanim stała się sławna była moim wykładowcą na studiach. Opowiadała wtedy o tym, że w życiu każdej matki przychodzi taki moment, kiedy chce zrobić krzywdę własnemu dziecku, ale tego nie robi, bo je kocha. Kilka lat później, gdy zostałam mamą, zrozumiałam, co miała na myśli.

Zobacz ilustracje zdradzające zakazane myśli młodej mamy.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

pa2ul
pa2ul | 2016-02-04 21:20 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

ja czasem mam ochotę trzasnąć drzwiami i wyjechać na Karaiby :P . moje dziecko czasem się słucha, a czasem nie. Panem domu zdecydowanie jest Tata, bo jak Tata powie, że nie wolno to nie wolno. A jak ja powiem, ze nie wolno to czasem sie smieje :P

Odpowiedz

Madzia
Madzia | 2016-02-03 10:06 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ja zawsze powtarzam mojej córce "a nie mówiłam..." jak mnie nie słucha i kończy się jak na obrazku

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?