Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Czego to rodzice nie wymyślą... Czy ten nowy, DZIWNY trend dotrze do Polski?

| aktualizacja: 20.04.2016 | 0

Nie tylko dzieci miewają szalone pomysły – rodzice także! Najlepszym dowodem są zyskujące coraz większą popularność zdjęcia niemowlęcych rączek. Nie byłoby w nich nic dziwnego, gdyby nie to, że rodzice porównują rączki do... bochenków chleba.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Japończycy porównują rączki dzieci do chleba
fot. Twitter/nzsk_syo
Azjatyckie zwyczaje często nas dziwią. Trend, który zapanował wśród japońskich rodziców tylko nas w tym utwierdza. Rodzice dodają na portale społecznościowe zdjęcia rączek swoich dzieci i porównują je do bochenków chleba. Tak, dla nas też to brzmi absurdalnie!

W Internecie trend porównywania części ciała do jedzenia cieszy się popularnością od kilku lat. Kto z nas nie widział zdjęć opalonych kobiecych nóg porównywanych do parówek? Zestawienia pofałdowanych niemowlęcych rączek z bochenkami miękkiego chleba jest jednak jeszcze bardziej dziwaczne i niezrozumiałe... Porównywanie maluchów do ludzika Michelin jest już klasyką, ale do chleba?!

Zobacz zdjęcia:


Przyznajemy, to tak dziwne, że aż całkiem zabawne. Mamy jednak nadzieję, że polscy rodzice nie będą brać przykładu z Japończyków i to nie tylko dlatego, że nasz chleb różni się wyglądem od tego japońskiego...

Nawet nie możemy sobie wyobrazić, co będzie następne! Może macie jakieś pomysły?

Czytaj także: Dziwne rzeczy, który robi każdy rodzic
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?