Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Lewandowscy spodziewają się dziecka?

| aktualizacja: 05.01.2015 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Anna i Robert Lewandowscy
fot. ONS.pl
Choć Anna i Robert Lewandowscy są małżeństwem już od ponad roku, to nie zostali jeszcze rodzicami. Czy w tym roku sportowcy powitają na świecie swoje pierwsze dziecko?

Ona – mistrzyni karate i trenerka fitness, która swoją pasją i zaangażowaniem zaraża tysiące Polek, on – jeden z najlepszych polskich piłkarzy. Anna i Robert Lewandowscy tworzą parę doskonałą. Poznali się w 2007 roku na wyjeździe integracyjnym dla studentów Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. Od tego czasu ich miłość kwitła, a w 2013 roku stanęli razem na ślubnym kobiercu. Oboje są u szczytu sławy, a ich dobra passa trwa nadal. Popularność nie uderzyła im jednak do głowy, na swój sukces zapracowali sami i nie spoczęli na laurach – nadal ciężko trenują, udzielają się też charytatywnie i pomagają innym.

Choć od ślubu Ani i Roberta minęło półtora roku, to para nie ma jeszcze dziecka. Ostatnio jednak Anna Lewandowska ogłosiła w Internecie: „Kochani, będziemy mieli dziecko”. Czy jedna z najpopularniejszych polskich par spodziewa się potomka? Niestety jeszcze nie teraz. Zdanie wypowiedziane przez Annę Lewandowską odnosi się do kolejnej kampanii charytatywnej, w którą zaangażowało się znane małżeństwo. Komu tym razem pomogą sportowcy?
 
Więcej na temat nowej akcji charytatywnej Anny i Roberta Lewandowskich przeczytasz  w magazynie Viva! (1/467)

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?