Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Resort debatuje o urlopach rodzicielskich

| aktualizacja: 11.03.2015 | 0

W poniedziałek, 16 marca odbędzie się debata nt. urlopów rodzicielskich zorganizowana przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
konferencja
fot. Fotolia.pl
Konferencję zatytułowana „Urlopy dla rodziców – szanse i perspektywy”  otworzy o godz. 13, Władysław Kosiniak-Kamysz, minister pracy i polityki społecznej. Następnie półtora roku urlopów rodzicielskich podsumuje Radosław Mleczko, podsekretarz stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.
W panelu dyskusyjnym udział wezmą: prof. Irena Kotowska z Instytutu Statystyki i Demografii ze Szkoły Głównej Handlowej, Monika Rościszewska- Woźniak z Fundacji Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego, dr Iga Magda z Instytutu Badań Strukturalnych SGH, Dorota Zawadzka, psycholog dziecięcy, Aneta Siejka, Stowarzyszenie Matki I Kwartału oraz Łukasz Komuda z Fundacji Rozwoju Inicjatyw Społeczno- Ekonomicznych.
Konferencję,  którą podsumują minister Radosław Mleczko, podsekretarz stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej i Irena Wóycicka, podsekretarz stanu ds. społecznych w kancelarii Prezydenta RP, odbędzie się pod patronatem Redakcji Babyonline.pl

Miejsce konferencji: Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
sali im. Andrzeja Bączkowskiego
ul. Nowogrodzka 1/3/5
Rejestracja trwa do: 15.03 pod adresem: prasa@mpips.gov.pl

A wy jakie macie uwagi, wnioski odnośnie urlopów rodzicielskich?
Piszcie, chętnie poznamy wasze opinie.

Polecamy: Wniosek o urlop rodzicielski - wzór do druku.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?