Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Czy dziecko może niezauważone wyjść z domu? Tym dzieciom się to udało!

| aktualizacja: 15.06.2016 | 0

Czy dwulatka może uciec z domu? O dzieciach uciekających z domu z pewnością nie raz słyszałaś, ale o dwulatce i jej młodszym rodzeństwie spacerujących samotnie po ulicach, pewnie nie. Głupota? A czy ty zawsze zamykasz na noc drzwi wejściowe do domu?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Dwulatka z młodszym rodzeństwem uciekła z domu

Czy dwulatka może uciec z domu? 

Tej się to udało. Mała dziewczynka postanowiła zabrać swoje rodzeństwo na poranny spacer. Dzieci wyszły z domu o godzinie 6.00 rano i spacerowały po ulicach chińskiego miasta Qiantan. Ich mama nie zauważyła zniknięcia dzieci, bo spała.
Dzieci trzymają w rekach lizaki, które dostały od właściciela pobliskiego sklepu. Gdy spotkał maluchy na ulicy, uznał, że są tak "słodkie", że dał im lizaki. Dziwne, że zamiast osładzać życie maluchów, nie wezwał od razu policji.
Przerażona matka, gdy tylko zorientowała się, że w domu nie ma dzieci, udała się na policję. Policjanci na szczęście znaleźli maluchy. 

Niewiarygodne?
Ostatnio syn moje sąsiadki dokonał podobnego wyczynu. Nie był on zbuntowanym dwulatkiem, lecz zerówkowiczem, który wstał przed rodzicami i uznając, że jest już właściwa pora, wyszedł z domu i poszedł do szkoły. Na szczęście posiadał telefon, na który zadzwoniła przerażona matka zaraz po przebudzeniu.

A ty zawsze pamiętasz o zamknięciu drzwi wejściowych na noc? Napisz w komentarzu.

Zobacz też:
Na bunt 2-latka terapia "matka". Działa cuda!
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?