Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Czy Widawska wróci do pracy

| aktualizacja: 28.01.2009 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
fot. ONS
Aktorka Daria Widawska dochodzi do siebie po ciężkiej chorobie. Czy zdąży nabrać sił, by wystąpić w trzeciej serii „39 i pół”?
W sylwestra Darię przewieziono ze szpitala zakaźnego do szpitala przy ulicy Banacha. Tam przeszła operację. Teraz dochodzi do zdrowia na oddziale chirurgii. Cały czas są z nią bliscy.

Ostatnie święta były pechowe dla Darii Widawskiej (31 l.). Aktorka straciła przytomność i trafiła do szpitala zakaźnego w Warszawie z podejrzeniem sepsy. Na szczęście diagnoza okazała się nietrafiona, a Daria po kilku dniach odzyskała przytomność. Lekarze znaleźli jednak w jej organizmie rzadko spotykaną bakterię. W sylwestra aktorka przeszła operację i wciąż jest pod opieką lekarzy. Z każdym dniem czuje się lepiej, ale czy na tyle, by zagrać w trzeciej serii „39 i pół”? Zdjęcia ruszają pod koniec stycznia. Jak dowiedziało się „Party”, producenci serialu, jeśli będzie to konieczne, najpierw nakręcą sceny, w których Widawska nie występuje. Będą czekać na Darię tak długo, jak będzie trzeba.        

Mąż sprostał wyzwaniu

Operator Michał Jarosiński udowodnił, że Daria może na niego liczyć w najtrudniejszych sytuacjach. Odwiedzał żonę kilka razy dziennie w szpitalu, a do tego zajmował się domem i synkiem.


separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?