Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Czytajki z innej bajki - co tydzień spotkanie z inną książką

| aktualizacja: 03.12.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
logo, kalimba
8,15,22,29.12.2012r., godz.11:00–12:00 Kalimba zaprasza na CZYTAJKI z innej bajki, czyli coś więcej niż czytanie dzieciom.
CZYTAJKI to wspólne, twórcze przeżywanie historii i zabawne zabawy z tekstem...Dzieci nie będą się nudzić! Bo będą nie tylko słuchać, ale także brać aktywny udział w opowieści...

wstęp: wolny
spotkania dla dzieci od 1,5 do 6 lat
Zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imie i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica.
 
8 grudnia SOBOTA godz. 11:00

,, Wesoły ryjek powraca”- Wojciech Widłak.
"Zamek"
Dziś zamieniamy się w ,,turystów’’. Wraz z Wesołym Ryjkiem i jego nieodłącznym towarzyszem żółwikiem, zwiedzamy zamek. Na pewno, niektórzy z Was z Rodzicami zwiedzali już te stare, często obronne budowle. Dowiemy się, z jakich elementów się składają. Pokaże Wam te najwspanialsze zamki, jakie człowiek na przestrzeni wieków zbudował. Im więcej elementów budowli zauważycie tym wasze rysunki będą ciekawsze!
 
15 grudnia SOBOTA godz. 11:00
,,Mały Duszek”- Małgorzata Strzałkowska.
Mały Duszek mieszka na poddaszu. W dzień śpi a w nocy wyrusza płatać różne zabawne figle. Nawet nie macie pojęcia, co potrafi wyczyniać. Okazuje się, że nawet dziury w serze, to jego robota! Dziś zabawimy się w Małego Duszka i wymyślimy różne żarciki. Potem te najciekawsze narysujemy! Do roboty mali psotnicy!
 
22 grudnia SOBOTA godz. 11:00

,, Pan Kuleczka”. - Wojciech Widłak
"Za szybą"
Boże narodzenie coraz bliżej. Nigdy ulice i wystawy sklepowe nie wyglądają tak pięknie i bajkowo. Nasi bohaterowie- pies Pypeć, Pan Kuleczka i kaczuchą Katastrofa, stoją z przylepionymi nosami do szyby oniemiali z zachwytu. Okazało się jednak, że każde z nich zachwycało się czymś innym, chociaż wszystkim wydawało się, że patrzą na ten sam przedmiot. Dziś narysujemy wystawę sklepowa z tym, co chcielibyśmy znaleźć pod tegoroczna choinką.
Zajęcia  polecane uwadze Rodziców!!!
 
29 grudnia SOBOTA godz. 11:00

,,Bajki krasnoludka Bajkodłubka”. Małgorzata Strzałkowska
"Noc Sylwestrowa"
Koniec roku tuż, tuż! Sylwester – żegnamy Stary Rok i witamy Nowy. Najpierw przeczytamy bajeczkę o nocy sylwestrowej. Dowiemy się, co potrzebujemy, aby godnie pożegnać Stary Rok i Radośnie powitać Nowy! Potem wspólnie przygotujemy maseczki karnawałowe – konieczny rekwizyt (wyjaśnimy sobie, co oznacza to słowo) każdej sylwestrowej zabawy!
 
KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?