Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Aflofarm


kategoria:

Preparaty dla dorosłych


Autor: Anna Parcheta
Ocena:
1 ocena

Cena: 14 zł
Opis produktu

Dafurag Max, lek na zapalenie pęcherza

Dafurag max to lek na zapalenie pęcherza. Jako jedyny zawiera dwa razy więcej furaginy niż w innych lekach* – aż 100 mg w jednej tabletce. Dafurag max leczy zapalnie pęcherza i zmniejsza ryzyko nawrotów infekcji.
Opakowanie zawiera 15 tabletek

*100 mg furazydyny, zwanej także furaginą, w 1 tabletce; w porównaniu do innych produktów leczniczych dopuszczonych do obrotu w Polsce.

DaFurag max, 1 tabletka zawiera 100 mg furazydyny (Furazidinum), poprzednia nazwa: furagina. Wskazania: Zakażenie dolnych dróg moczowych. Przeciwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą lub na pochodne nitrofuranu; w I trymestrze ciąży; w okresie donoszonej ciąży (od 38 tygodnia) i porodu, ze względu na ryzyko niedokrwistości hemolitycznej u noworodka; u dzieci i młodzieży poniżej 15 roku życia; niewydolność nerek (klirens kreatyniny poniżej 60 ml/min lub podwyższone stężenie kreatyniny w surowicy); rozpoznana polineuropatia, np. cukrzycowa, niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej.

Gdzie można kupić: www.i-apteka.pl
Oceny użytkowników produktu 

Dafurag Max, lek na zapalenie pęcherza

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
wardel83

2017-05-12 00:04

Lek na zapalenie pęcherza

Dobry produkt z konkretną dawką furaginy. Jak za te pieniądze to zdecydowanie warto polecić przy zapaleniu pęcherza. Mąż ostatnio też musiał się leczyć, bo weekend majowy pierwszy raz go złapało.Przeszło mu bardzo szybko, zrobił całą kurację.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?