Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

"Daj Wyraz”

| aktualizacja: 19.08.2011 | 0

21.08.2011r. w okolicach Placu przed Ratuszem w Koszalinie odbędą się warsztaty twórcze dla dzieci w przestrzeni miejskiej Koszalina.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Miasto to żywy organizm. Jego krwiobieg – ścieżki, którymi chodzimy, wydarzenia, które stają się naszym udziałem, spotkania, w których uczestniczymy, działania, które podejmujemy – pozostaje często niewidoczny dla innych ludzi.

Na warsztatach stworzymy mapę powiązań, unaocznimy codzienny, przezroczysty proceder „wydarzania się” przestrzeni miejskiej przez sam fakt naszej w niej obecności. Myśli, gesty, odczucia mieszkańców – zarówno tych stałych, jak i „przelotnych” - ubrane w formę wydeptanego farbą śladu, ukoronowanego komunikatem ujętym w formę namalowanego zdania, symbolu, obrazka, odcisku pomogą unaocznić i zrekonstruować język miasta.

Czy nasze ścieżki biegną równolegle, splatają się, czy krzyżują? Kto je tworzy? Dokąd zmierzamy? Jakie symbole, słowa, gesty tworzymy dla siebie i innych i jak na nie odpowiadamy? Co jest dla nas ważne? Jak się ze sobą komunikujemy i co mamy sobie nawzajem do przekazania?

Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych, starców i zakochanych ;) do udziału w warsztatach twórczych - tworzenia mapy - dialogu . Aby wziąć w nich udział wystarczy pojawić się w godzinach 11-15 dnia 21 sierpnia w okolicach Placu przed Ratuszem w Koszalinie (w razie niepogody zapraszamy do Galerii Scena) scenariusz i prowadzenie: Agata Kiedrowicz-Dąbrowska, Karolina Machowicz / Stowarzyszenie Oswajanie Sztuki

więcej »
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?