Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Nowe smaki, większe kawałki - poznaj dania Gerber

| aktualizacja: 25.04.2013 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Wprowadzone posiłki zawierają bowiem większe kawałki jedzenia, dzięki czemu maluchy będą mogły rozwijać swoją żuchwę, przygotowując ją do jednego z najważniejszych wyzwań – nauki mówienia.

Oferta marki GERBER obejmuje 4 dania obiadowe oraz 3 deserki. Dania GERBER z większymi kawałkami zawierają naturalne składniki, a deserki dodatkowo zostały wzbogacone w witaminę C. Najwyższej jakości produkty GERBER przyczynią się do kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych wśród maluchów.

Priorytetem każdej mamy jest dbanie o zdrowe żywienie i właściwy rozwój dziecka. Dzięki większym kawałkom w produktach GERBER maluchy już w 8. miesiącu życia mogą rozpocząć naukę gryzienia. Proces ten jest niezwykle ważny w dalszym rozwoju dziecka. Wyćwiczona przez gryzienie drobnych
i miękkich składników zawartych w produktach GERBER żuchwa, sprawi, że malec powoli zacznie nabywać umiejętność gryzienia także bardziej twardych składników posiłków o zróżnicowanej strukturze. Ta umiejętność sprawi, że dobrze wyćwiczona buzia dziecka, będzie łatwiej radziła sobie
z wymówieniem nawet najbardziej skomplikowanych słów w późniejszych etapach rozwoju – Anna Kwiecień, Młodszy Kierownik Produktu.


separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?