Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Karmisz piersią? Wpadnij na darmową herbatę i odpocznij

| aktualizacja: 13.04.2016 | 1

„Wpadnijcie na darmową herbatę!” – takimi słowami właściciele kawiarni w Sydney zapraszają mamy karmiące piersią. Skorzystałybyście z zaproszenia?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Kawiarnia w Sydney przyjazna mamom karmiącym piersią
fot. boredpanda.com
Pisałyśmy już o restauracji, w której właściciel wywiesił na drzwiach tabliczkę z napisem „zakaz wstępu dla dzieci”. Wszystko z powodu nieprzyjemnych incydentów spowodowanych brakiem manier maluchów i skarg, jakie do niego napływały od oburzonych klientów. Właściciele kawiarni The Willows w Sydney są innego zdania – zachęcają mamy karmiące piersią do wstąpienia na herbatę i spokojnego nakarmienia malucha.

Kawiarnia przyjazna mamom karmiącym piersią

Przechodząc obok kawiarni, można dostrzec tabliczkę z napisem: „Do mam karmiących piersią! Jeśli potrzebujesz chwili odpoczynku, wpadnij na darmową filiżankę herbaty. Nie musisz nic zamawiać ani zadawać pytań – po prostu się zrelaksuj! :)”. Takie zaproszenie jest dla wielu mam sporym zaskoczeniem!


W witrynie kawiarni umieszczono tablicę z napisem zachęcającym karmiące mamy do chwili odpoczynku i wypicia darmowej herbaty.

Właściciele The Willows dali karmiącym mamom wyraźny sygnał, że są w ich kawiarni mile widziane. Podoba nam się ten pomysł! Coraz częściej czytamy w waszych komentarzach, że podczas karmienia piersią nie zetknęłyście się z negatywnymi rekcjami i bardzo nas to cieszy, jednak tabliczki z takimi napisami mogłyby być dla młodych mam sporym udogodnieniem. Wiele mam nie czuje się pewnie karmiąc malucha piersią w miejscu publicznym – uciekają do toalety lub szczelnie się zakrywają. Potrzebne są miejsca, w których mamy będą czuły się w pełni swobodnie – wszystkie mamy, nie tylko te, które karmią piersią. Filiżanka dobrej herbaty mile widziana. ;)

Co myślicie o takiej inicjatywie?

Czytaj także: Karmi piersią 4-latkę i jest z tego dumna
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?