Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Depresja Angeliny Jolie

| aktualizacja: 22.09.2008 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
„Po porodzie Angelina została ze swoimi problemami sama. Brad wykorzystuje każdą okazję, aby uciec z domu”, zdradza znajoma pary.
Od narodzin bliźniaków Angelina (33 l.) jest naprawdę w złej formie. Aktorka cierpi na depresję poporodową, stąd jej ciągłe wahania nastroju. Jolie ma pretensję o wszystko, przede wszystkim do Brada (45 l.), któremu zarzuca, że zamiast wspierać ją i zajmować się dziećmi, woli balować z kolegami i podróżować. I rzeczywiście, pod koniec sierpnia aktor pojawił się na festiwalu w Wenecji w towarzystwie dwóch adoptowanych synów, 6-letniego Maddoksa i 3-letniego Paksa. Był zadowolony, uśmiechnięty i tryskał dobrym humorem. „Zawsze jest taki, gdy w pobliżu nie ma Angeliny”, twierdzą zgodnie fotoreporterzy.

Nie chciał komentować plotek o kryzysie w związku, powiedział tylko, że bliźniaki (Vivienne Marcheline i Knox Leon) mają się świetnie i że już myśli o następnych. Tymczasem znajomi Angeliny twierdzą, że aktorka już nie chce mieć więcej dzieci! Prosto z Włoch Brad poleciał na festiwal do Toronto, gdzie spotka się m.in. ze swoją byłą żoną Jennifer Aniston. Czy w tej sytuacji można się dziwić wybuchom gniewu Angeliny?


separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?