Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

BIOGENED S.A.


kategoria:

Kosmetyki do twarzy


Pojemność: 200 ml/g
Autor: Anna Parcheta
Ocena:
0 ocen

Cena: 28 zł
Opis produktu

Dermedic, Hydrain3 Hialuro Płyn micelarny H2O

Płyn micelarny H2O Dermedic Hydrain3 Hialuro to kosmetyk do demakijażu wrażliwej skóry twarzy oraz okolic oczu. Zmywa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając uczucie świeżości i czystości.

Dzięki wyjątkowo łagodnym składnikom aktywnym, nie podrażnia nawet wrażliwych oczu. Płyn ma delikatną formułę, dlatego mogą używać go osoby unikające tradycyjnych mleczek i toników. Może być stosowany także przez osoby noszące soczewki kontaktowe – został przebadany okulistycznie.

Płyn micelarny H2O Hydrain3 Hialuro przeznaczony jest dla skóry wyjątkowo wysuszonej i wymagającej intensywnej pielęgnacji nawilżającej. W składzie kosmetyku znajdują się składniki aktywne, takie jak m.in. nawilżający kwas hialuronowy, Hydroveg VV, woda termalna czy gliceryna. Dzięki ich działaniu płyn micelarny H2O Dermedic Hydrain3 Hialuro zapewnia więc dogłębne nawilżenie cery, opóźnienie powstawania zmarszczek, a do tego stosowany codziennie pomaga skórze odzyskać sprężystość i jędrność.

Gdzie można kupić: dermedic.pl

Ocena redakcji produktu 

Dermedic, Hydrain3 Hialuro Płyn micelarny H2O

ocena całościowa

Wymagania odnośnie do kosmetyku do demakijażu mam spore: musi dobrze i szybko usuwać makijaż, nie zostawiać nieprzyjemnej tłustej warstwy, ładnie pachnieć lub w ogóle nie mieć zapachu, być wydajny, a przy tym przede wszystkim nie podrażniać. Mam wrażliwe oczy (zresztą tak samo jak i skórę), a do tego noszę soczewki kontaktowe, więc bliższe związki z wieloma kosmetykami do demakijażu najczęściej były burzliwe i od fazy początkowej fascynacji, przechodziły przez fazę zmęczenia i zaglądania do opakowania z pytaniem: "Kiedy to się wreszcie skończy?" ,a kończyły się spektakularnym rozstaniem i zapuchniętymi oczami (bynajmniej nie od płaczu z tęsknoty za „ulubionym” kosmetykiem, ale z… uczulenia od „genialnego” specyfiku. Dlatego do każdego nowego kosmetyku do demakijażu podchodzę ostrożnie, „z pewną dozą nieśmiałości”, jakby powiedział klasyk. Ale kto nie próbuje, ten… chodzi spać z makijażem ;) Zatem przyszedł ten dzień, kiedy na płatek kosmetyczny wylałam kilka kropli Płynu micelarnego H2O Hydrain3 Hialuro. Pierwsze wrażenie? Nie piecze i nie cuchnie chemicznymi aromatami. Jest nieźle, pomyślałam. Jednak dopiero, kiedy spojrzałam na płatek, który dopiero co odjęłam od oka, już wiedziałam, co sądzić o tym kosmetyku. Cały (!) makijaż został na płatku kosmetycznym, a nie był to makijaż z serii „light nude”. Bez tarcia, bez dolewania hektolitrów kosmetyku, szybko i bezboleśnie. I będzie to raczej stały związek pełen zaufania, a nie przelotna znajomość.

Oceny użytkowników produktu 

Dermedic, Hydrain3 Hialuro Płyn micelarny H2O

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?