Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

BIOGENED S.A.


kategoria:

Makijaż


Pojemność: 8 ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 52 zł
Opis produktu

Dermedic Neovisage, Hypoalergiczna mascara wydłużająca rzęsy

Hypoalergiczna mascara wydłużająca rzęsy do wrażliwych oczu Dermedic Neovisage to pierwsze, ale nie ostatnie słowo marki Dermedic, w segmencie kosmetyków do makijażu.
Hipoalergiczna mascara wydłuża, pogrubia i podkręca rzęsy, odżywia je, wzmacnia i chroni włókna włosowe. Dodatkowo podkreśla linię oka, nadaje spojrzeniu głębi. 
Mascara zawiera m.in.:
  • olek araganowy, 
  • Nienasycone Kwasy Tłuszczowe,
  • witamina E
  • wosk carnauba,
  • panthenol.
Olej arganowy, Nienasycone Kwasy Tłuszczowe  oraz witamina E intensywnie regenerują i nawilżają rzęsy, podczas gdy wosk carnauba zapobiega ich wysuszeniu. Panthenol zabezpiecza skórę u nasady rzęs przed podrażnieniami, a także wygładza i pogrubia ich włókna nadając im połysk. Wyjątkowa szczoteczka rozczesuje, podkręca i pogrubia nawet najkrótsze rzęsy bez efektu sklejenia.

Gdzie można kupić: 
Ocena redakcji produktu 

Dermedic Neovisage, Hypoalergiczna mascara wydłużająca rzęsy

ocena całościowa

Jestem alergiczką. Uczulają mnie prawie wszystkie kosmetyki, dlatego wolę się nie malować w ogóle niż malować się, a później – przez resztę dnia – walczyć z objawami alergii (łzawieniem oczu, świądem czy łuszczeniem się skóry). Gdy dostałam do testowania tusz do rzęs Dermedic Neovisage, byłam sceptycznie nastawiona (wiele produktów hypolaergicznych mnie uczulało, choć według zapewnień producenta nie powinno).
Tym razem jednak jest inaczej. Tusz stosuję już prawie dwa tygodnie i... nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Oczy nie łzawią, nie mam uczucia ciężkości powiek, żadnej nadwrażliwości. Mascara rzeczywiście wydłuża rzęsy (u osoby, która rzadko się maluje, ten efekt jest widoczny od razu), raczej nie pogrubia. Szczotka do nakładania tuszu jest wygodna i praktyczna, dobrze rozczesuje rzęsy i nakłada tusz (nie zostawia żadnych grudek ani zlepionych rzęs).
Makijaż zmywam zaraz po przyjściu z pracy i – zgodnie z sugestią osób pracujących w firmie Dermedic – korzystam z żelu do czyszczenia twarzy tej marki oraz płynu micelarnego. Efekt? Mam wrażenie, że moja skóra skorzystała na tej zmianie. Może rzeczywiście zasada, która przyświeca twórcom marki: im mniej, tym lepiej, powinna być stosowana przez takich alergików jak ja.
Podsumowując, polecam Mascarę wydłużającą rzęsy Neovisage marki Dermedic. W moim przypadku rzeczywiście jest to produkt hypoalergiczny.

Oceny użytkowników produktu 

Dermedic Neovisage, Hypoalergiczna mascara wydłużająca rzęsy

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?