Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Diana - pokaz filmu w kinie przyjaznym rodzicom, 26.09, Kraków

| aktualizacja: 18.09.2013 | 0

Zapraszamy rodziców na film Diana, już 26.09 w Kinie pod Baranami.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
diana, film, lady d, księżna diana
Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.  Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.
 
Po seansie zapraszamy na warsztaty Brzdące Grające dla dzieci od 0 do 3 lat przygotowane przez Famigę. Zajęcia te rozwijają poczucie rytmu, uwrażliwiają dzieci na muzykę, budują poczucie pewności oraz uczą współdziałania w grupie.

czwartek, 26 września, godz. 10.45
DIANA | DIANA
reż. Oliver Hirschbiegel, USA/Wielka Brytania 2013, 113’
 
Fascynujący i niejednoznaczny filmowy portret księżnej Walii autorstwa Olivera Hirschbiegela, twórcy Upadku. Opowieść o dwóch ostatnich latach życia Diany odsłania kulisy jej nieznanego romansu. W księżną wcieliła się dwukrotnie nominowana do Oscara Naomi Watts.
 
bilety: 12 zł, maluch gratis!
 
Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarniach Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) oraz Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!
 
KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27, Kraków
(12) 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl
 
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?