Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Dlaczego ten tata śpi na podłodze?! Jesteśmy naprawdę poruszone!

| aktualizacja: 08.07.2016 | 1

Nie każdy młody tata zdobyłby się na coś takiego. To, co zrobił ten mężczyzna, naprawdę rozczula! Jego żona ma rację, nazywając go "ojcem roku"!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Tata śpi pod łóżeczkiem nowo narodzonego dziecka
fot. Facebook/Amy Palmer
Często dzielimy się z wami wzruszającymi historiami i zdjęciami, które chwytają za serce. Tym razem jest podobnie. Na początku trudno zgadnąć, dlaczego ten mężczyzna leży na podłodze. Gdy zobaczy się zdjęcie w całości i pozna jego historię, uśmiech od razu pojawia się na twarzy.

Ojciec oddany rodzinie

Zdjęcie zamieściła na swoim profilu na Facebooku Amy Palmer, świeżo upieczona mama. Jest na nim jej mąż, Andre, który od razu po pracy przyjechał do szpitala, do swojego synka. Zmęczony, położył się pod łóżeczkiem i zasnął. Mogłoby się wydawać, że to nic takiego i rodzice robią dla swoich dzieci o wiele ważniejszy rzeczy. Chociaż to prawda, na co dzień takie małe gesty są najważniejsze. 
 
 
"To zdjęcie ciężko pracującego mężczyzny oddanego swojej rodzinie! Po całonocnej pracy na trzecią zmianę, jest już tutaj, ze swoim synem, w szpitalu. Jest tak zmęczony, ale jest tutaj! Nagroda Ojca Roku wędruje do Andre Palmera! Kocham cię bardziej, niż wyrażą to słowa" – napisała pod zdjęciem Amy, żona Andre.

Znasz to uczucie? Co zrobił twój mąż, że pomyślałaś, że należy mu się tytuł Ojca Roku? A może masz takie myśli każdego dnia, w codziennym życiu?

Czytaj także: 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Ppp
Ppp | 2017-02-03 17:47 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Bez przesady, mój mąż po całym tygodniu nocnych zmian, idzie na weekend do pizzeri rozwozić jedzenie żeby dorobić do pensji, ponieważ od początku ciąży mam komplikacje a bardzo się staraliśmy o rodzenstwo dla synka , pracowałam na umowę zlecenie więc nic mi się nie należy a na pomoc z mopsu jesteśmy za bogaci. Mój mąż to prawdziwa głowa rodziny!

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?