Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Dlaczego warto zabierać na wakacje probiotyk

| aktualizacja: 17.06.2013 | 1
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Enteromax, stop biegunkom
fot. materiały prasowe
Biegunki u dzieci są szczególnie niebezpieczne, gdyż łatwo mogą prowadzić do odwodnienia, dlatego wybierając się na wakacje pamiętaj o EnteroMaxie!Zastosowanie probiotyków podczas biegunki pozwala na odbudowanie korzystnej flory jelitowej oraz znacznie skraca czas trwania zaburzeń pracy przewodu pokarmowego.


STOP BIEGUNKOM    


ENTEROMAX  saszetki dla dzieci  to skuteczny i bezpieczny probiotyk dla dzieci o smaku waniliowym łagodzący przebieg biegunki. Dzięki odpowiedniej kompozycji korzystnych szczepów probiotycznych
ENTEROMAX wyjątkowo skutecznie zwalcza biegunki różnego pochodzenia:
  • biegunkę podróżnych
  • biegunkę poantybiotykową
  • ostrą biegunkę infekcyjną, w tym rotawirusową

Zapobiega i skraca czas trwania zaburzeń jelitowych wywołanych nieprawidłową florą jelitową.
To innowacyjne połączenie dwóch szczepów probiotycznych tj. Saccharomyces boulardii oraz Lactobacillus rhamnosus GG. Ich obecność w przewodzie pokarmowym zmniejsza namnażanie się powodujących biegunki bakterii i grzybów. Stosowanie tych pro biotycznych bakterii skraca czas ostrej biegunki średnio o 24 godziny, o połowę zmniejsza częstość występowania kolejnych epizodów biegunkowych w ciągu 2 miesięcy a także skraca czas hospitalizacji  z powodu biegunki infekcyjnej średnio o 3 dni.


Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego
Enteromax dla dzieci  10 saszetek  ok. 16zł
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Oliwia
Oliwia | 2017-07-17 13:58 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Probiotyki to podstawa, jeśli wyjeżdżacie z dziećmi na wakacje. Są bardzo skuteczną metodą walki z biegunkami, które w naszej rodzinie są najczęstsza przyczyną problemów. Zazwyczaj mamy ze sobą entero acidolac i coś z ibuprofenem. Anginy moje dzieciaki nigdy nie złapały, czasem łapią katar na wakacjach ale generalnie dbamy o to co jedzą i bezwzględnie przestrzegamy mycia rąk.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?