Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

100% mam poleca klocki LEGO® DUPLO®, które bawią i uczą!

| aktualizacja: 11.03.2016 | 3

186 mam i ich dzieci przetestowało klocki LEGO DUPLO „Mój pierwszy ogród”. Co o nich sądzą? Dlaczego poleciliby je innym rodzicom? Sprawdź!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Lego Duplo
fot. materiały prasowe
Ładna, kolorowa i sprawiająca mnóstwo radości – to wymarzona zabawka każdego dziecka. A jaka powinna być idealna zabawka z perspektywy rodzica? Na pewno bezpieczna, twórcza i  rozwijająca wyobraźnię, doskonale, gdy ma również funkcję edukacyjną. A czy istnieją zabawki, które zadowolą zarówno dzieci, jak i rodziców? Tak! Wie już o tym 186 rodziców i dzieci w wieku od 1,5 do 3 roku życia, którzy przetestowali klocki LEGO DUPLO „Mój pierwszy ogród” w ramach testu konsumenckiego LEGO DUPLO i portalu Babyonline.pl.

Nauka przez zabawę

Nie od dziś wiadomo, że maluchy najskuteczniej uczą się przez zabawę. Doskonale pamiętają o tym twórcy klocków LEGO DUPLO „Mój pierwszy ogród”, dzięki którym dzieci mogą dowiedzieć się, jak rosną kwiaty i drzewa, co potrzebne jest roślinom, by były piękne i okazałe, a co może spowodować, że zwiędną. Dzięki kolorowym, specjalnie dekorowanym elementom LEGO DUPLO dzieci mogą stworzyć swój własny ogród, wyhodować pomidory, ziemniaki i słoneczniki, nakarmić królika marchewką, a także dowiedzieć się, po co latają pszczoły i dlaczego raz świeci słońce a raz pada deszcz. Klocki LEGO DUPLO „Mój pierwszy ogród” stwarzają rodzicom okazję do rozmowy z dzieckiem o otaczającym je świecie, a poprzez zabawę łatwiej im opowiedzieć o rządzących nim regułach w ciekawy i zrozumiały dla malucha sposób. Dlatego wszyscy testerzy bardzo wysoko ocenili aspekt edukacyjny zabawki. Ponadto prawie co drugi rodzic przyznał, że możliwość opowiadania rozmaitych i interesujących historii oraz tworzenia narracji podczas zabawy jest jedną z największych zalet klocków LEGO DUPLO „Mój pierwszy ogród”. Nie mniej ważne dla dużych i małych testerów było to, że dzięki klockom dziecko może doskonalić sprawność manualną i koordynację ruchową, rozwijać wyobraźnię dziecka i tworzyć z poszczególnych elementów różne kreatywne budowle własnego pomysłu. Nie bez znaczenia był też rozmiar klocków i sposób ich wykonania – maluchom spodobało się to, że klocki są na tyle duże, że bez problemu mogą je chwycić oraz łatwo rozdzielać. A jak rodzice oceniają zawartość zestawu? Prawie 80% uważa, że zestaw jest bogaty i różnorodny, a jego ogromną zaletą jest to, że oprócz klocków zawiera także figurki dzieci LEGO DUPLO i króliczka oraz inne akcesoria np. taczkę i konewkę, które sprawiają, że zabawa jest jeszcze ciekawsza. 

Klocki polecane przez rodziców

Jak się okazało, klocki LEGO DUPLO to zabawka, która łączy pokolenia – wszyscy rodzice przyznają, że bawili się zestawem „Mój pierwszy ogród” razem ze swoimi pociechami. Nic więc dziwnego, że aż 99% rodziców chciałoby poznać także inne produkty LEGO DUPLO. A czy nasi testerzy mogą polecić klocki LEGO DUPLO „Mój pierwszy ogród”? Zdecydowanie tak! Aż 100% rodziców i ich pociech uważa, że warto kupić ten zestaw, ponieważ:
  • „Klocki LEGO DUPLO są wspaniałą zabawką wspomagającą koordynację ręka-oko. Zestaw „Mój pierwszy ogród” rozbudza wyobraźnię u maluszka, pomaga zwizualizować niektóre procesy zachodzące w przyrodzie, jak to, że kwiaty więdną, gdy ich nie podlewamy, że czasami pada deszcz i on też podlewa rośliny, że pszczółki zapylają kwiaty, aby urosły warzywka, że zające lubią jeść marchewkę itp. Można wymyślać niezliczone historie.”
  • „Są idealne dla dzieci, rozbudzają ich ciekawość, uczą, bawią. Mega bezpieczne!
  • „Klocki LEGO DUPLO są rewelacyjne! Jak tylko przyszły, było wielkie "łaaaaaaał". Tłumaczyłam chłopcom, jak rosną rośliny, w prosty i obrazowy sposób opowiedziałam im o fotosyntezie. Teraz chłopcy często się nimi bawią - sadzą pomidorki, ziemniaczki czy marchewkę, a po zbiorach gotują zupkę :-) Są nimi zachwyceni :-)”
  • „Klocki śliczne i funkcjonalne, wysokiej jakości, solidnie wykonane, trwałe, nie zawierają malutkich elementów, które maluch mógłby połknąć, więc są bezpieczne dla dzieci. Piękna kolorystyka i grafika na klockach i figurkach, łatwo je łączyć i rozdzielać. Zabawa nimi to wielka frajda dla malucha i całej rodziny. Rozwijają wyobraźnię i spostrzegawczość, doskonalą sprawność manualną dziecka i jego kreatywność.”
  • „Klocki LEGO DUPLO „Mój pierwszy ogród” to superzabawa dla całej rodziny. Maluszek poznaje po przez zabawę otaczający go świat. Figurki ludzików i zwierzątka to nieodzowne elementy, które jeszcze bardziej pobudzają wyobraźnie. Klocki idealne zarówno dla chłopca jak i dziewczynki w różnym wieku.”
  • Klocki sprawdziły się fantastycznie. Opowieściom nie było końca. Klocki pasowały do innych zestawów LEGO DUPLO przez co mogliśmy wzbogacić swoją historię. To najlepsze klocki na świecie, jestem tego pewna :-)”
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (3)
avatar

paolinka336
paolinka336 | 2016-12-11 22:43 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Serdecznie polecam klocki Lego duplo. Wraz z moją córeczką bierzemy udział w kampanii Streetcom. W paczce ambasadorki otrzymałyśmy zestaw klocków Lego duplo- Pociąg z cyferkami, oraz do rozdania innym dzieciom 10 mini zestawów Lego duplo- ślimaczków. Testowany przez nas pociąg to kreatywna zabawka dla dzieci od 1,5-5 lat. Klocki są wykonane bardzo solidnie z materiałów najwyższej jakości, odporne nawet na spadanie z wysokości. :) Poprzez łagodnie zakończone brzegi są bezpieczne dla maluszka. Mają piękne, żywe, mocno nasycone barwy, przyciągają wzrok dziecka. Uczą liczenia oraz kolorów poprzez zabawę. Moja córka uwielbia swój zestaw Lego- od razu po przyjściu z przedszkola przystępuje do zabawy. Oprócz rożnych konstrukcji pociągów wymyśla budowle takie jak: robot, wieża, helikopter, telefon, mikrofon i wiele innych. Z pewnością stwierdzam, że to jej ulubiona zabawka.

#LEGODUPLO, #BawiIUczy, #SwiatLEGODUPLO, #KreatywnoscMaluszka

Odpowiedz

🙌🙌🙌
🙌🙌🙌 | 2016-06-29 15:52 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ja również gorąco polecam! 💓💓💓

Odpowiedz

mm
mm | 2016-03-16 13:24 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Klocki jixin są prawie identyczne i dobrej jakości co duplo. Pasują do nich , można je łączyć a są tańsze prawie o połowę . Oczywiście duplo😊 tez polecam

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?