Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Dobry prezent - książeczki

| aktualizacja: 26.10.2015 | 0

Książka to najlepszy prezent. Do wielu wraca się po latach... Ale zanim to się stanie, zaproś smyka do domowej czytelni. Pod choinką.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)

Zdrowo jeść i żyć

Ostatnio widziałam billboard z hasłem „Od śmieci tyją dzieci”. Ucieszyłam się, bo to znaczy, że rośnie świadomość tego, że jedzenie nie jest sprawą przypadku, a czymś, co czyni ludzi zdrowszymi i energicznymi. „Owoce i warzywa” powstały z miłości do komponowania, mieszania, gotowania i karmienia. Jowita Kotulska-Mirka i Blanka Romanow-ska zebrały do tej książki przepisy od rodziców i ich dzieci. A więc są to propozycje potraw sprawdzonych i niewymagających szczególnych umiejętności kulinarnych, dziecko może je wykonać bez pomocy dorosłego. A do tego „Owoce i warzywa” są zdrowe pod każdym względem: bo nie chodzi tu tylko o dobre odżywianie się, ale w ogóle o zdrowy styl życia i działania. Dlatego książkę wydano środkami bezpiecznymi dla środowiska i dzieci – papier bielono bez użycia chloru, a farby drukarskie stworzono na bazie olejów roślinnych.

„Owoce i warzywa. Dzieciaki robią przysmaki”, Justyna Jędrzejewska. Pietrusowa Górka. Cena: 28,80 zł. Polecamy od 2. roku życia.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?