Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Dolina Muminków w listopadzie – spektakl dla dzieci, 3 kwietnia, Warszawa

| aktualizacja: 01.04.2014 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
dolina muminków, spektakl, plakat
fot. materiały prasowe
Zapraszamy na spektakl Dolina Muminków w listopadzie 3 kwietnia w Teatrze Soho, na scenie Studia Teatralnego Koło i Teatru Ochoty. Spektakl dla dzieci od 6. Roku życia.
Dolina Muminków w listopadzie, 3 kwietnia
Scenariusz i reżyseria: Igor Gorzkowski
 
Pierwszy w Polsce spektakl teatralny Doliny Muminków w listopadzie. Scenografia stworzona na potrzeby spektaklu jest zbudowana z prostych, ale funkcjonalnych elementów i przypomina plac zabaw. Muzyka skomponowana przez Patryka Zakrockiego będzie towarzyszyła opowieści o przygodach bohaterów.
 
Czy bohaterom uda się zrealizować swoje marzenia? Czy Filifionce powiedzie się wielka ucieczka od sprzątania? Czy Wuj Truj zapomni o swojej starości? Czy Włóczykij odnajdzie jesienną melodię? Czy zobaczymy Paszczaka za sterem łodzi, Mimblę, kiedy tańczy i Homka w otoczeniu prawdziwych przyjaciół? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne: w ciepłym i przytulnym Domu Muminków bohaterowie po raz pierwszy od dawna poczują się przez moment bezpieczni i szczęśliwi. 
 
Obsada: Anna Gajewska (Teatr Dramatyczny), Maria Pawłowska, Bartłomiej Bobrowski (Teatr Narodowy), Wiktor Korzeniewski, Bartosz Mazur, Przemysław Stippa (Teatr Narodowy)
 
Spektakl od dla dzieci od 6 roku życia. Czas trwania: 90 minut

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?