Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Marko


kategoria:

Zabawki kreatywne


Pojemność: 1,5 ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 84 zł
Opis produktu

DonerLand, Magiczny Piasek (Angel Sand)

Magiczny Piasek (Angel Sand) DonerLand to piasek, który oddycha, nie wysycha, ani nie twardnieje nawet po wielokrotnym użyciu. Magiczny piasek można z łatwością formować, tworząc budowle czy postacie, bez użycia wody, a po zakończonej zabawie piasek bez problemu wraca do oryginalnej formy. Jest wysoce lepki, nie wysycha i nie twardnieje, dzięki czemu można go wielokrotnie używać przez długi czas.
Magiczny Piasek jest wykonany z naturalnych składników, m.in. olejków nawilżających. W odróżnieniu od zwykłego piasku, nie zawiera różnych zanieczyszczeń, takich jak: metale ciężkie, bakterie czy wirusy.
Struktura Magicznego Piasku sprawia, że chce się go dotykać, a po skończonej zabawie ręce są czyste ponieważ produkt nie kurzy się.
Piasek jest nieszkodliwy dla dzieci ponieważ jest wykonany z naturalnych składników – to pochodna modeliny wykonanej z naturalnych składników, olejków nawilżających itp.
Produkt nie zawiera polimerów ani silikonu.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Marko-baby.pl
 
Oceny użytkowników produktu 

DonerLand, Magiczny Piasek (Angel Sand)

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna Woś
Anna Woś

2017-11-30 22:57

Średni

Jako zabawka jest bardzo fany, plastyczny, . Moje córki się nim fanie bawią ale do czasu gdy trzeba posprzątać. Niestety po wejściu w wykładzinę trudno go usunąć i z tej przyczyny używamy go tylko w ogrodzie. Można z niego budować, modelować, ugniatać. To połączenie plasteliny z piaskiem.Dla nas fajne

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-25 10:09

super zabawa

Magiczny piasek to świetna zabawa dla całej rodziny, dla małych i dużych. Piasek jest miły w dotyku, lekki, o miłej konsystencji. Nie brudzi rąk, ubrań ani podłoża na którym prowadzona jest zabawa. Piasek ma piękne różne kolory. Jednak po zmieszaniu różnych kolorów ich oddzielenie jest raczej niemożliwe. Dlatego my zawsze bawimy się jednym kolorem. Kolorowe budowle wyglądają pięknie, ale szkoda byłoby wymieszać wszystkie kolory i kolejnym razem bawić się już nieokreślonym kolorem. Po zabawie piasek łatwo się zbiera. Drobinki bez problemu łączą się ze sobą i można je spakować do opakowania. Jednak podczas zabawy z małymi dziećmi piasek znajduje się wszędzie. Dzieciaki roznoszą go na ubraniu czy rączkach. Po zabawie zawsze muszę odkurzyć podłogę czy stół. Ciekawym rozwiązaniem jest specjalna kuweta, pojemnik na budowle. Jednak najmłodsze dzieci nie lubią ograniczeń i zdecydowanie wolą zabawę na dużej przestrzeni. Zabawa kinetyczna z przedszkolakami wymaga sprzątania. Zabawka świetnie nadaje się jako prezent.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Zag-Zab
Kamila Zag-Zab

2017-06-15 11:50

Świetna zabawa

Magiczny piasek to świetna zabawa dla dziecka. Uczy dziecko świetnej zabawy, kształtuje i rozwija mięśnie rąk oraz wyobraźnię dziecka. Piasek rzeczywiście do wielokrotnego użytku, nie wysycha. Świetny prezent na urodziny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-19 17:15

fajne


Magiczny piasek to wspaniała zabawa dla dziecka, rozbudza jego zmysły , wyostrza dotyk. daje ogromną zabawe podczas tworzenia wspaniałosci. Poza tym świetna pastelowa kolorystyka. Bardzo mi się podoba.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?