Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Marko


kategoria:

Zabawki kreatywne


Pojemność: 1,5 ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 84 zł
Opis produktu

DonerLand, Magiczny Piasek (Angel Sand)

Magiczny Piasek (Angel Sand) DonerLand to piasek, który oddycha, nie wysycha, ani nie twardnieje nawet po wielokrotnym użyciu. Magiczny piasek można z łatwością formować, tworząc budowle czy postacie, bez użycia wody, a po zakończonej zabawie piasek bez problemu wraca do oryginalnej formy. Jest wysoce lepki, nie wysycha i nie twardnieje, dzięki czemu można go wielokrotnie używać przez długi czas.
Magiczny Piasek jest wykonany z naturalnych składników, m.in. olejków nawilżających. W odróżnieniu od zwykłego piasku, nie zawiera różnych zanieczyszczeń, takich jak: metale ciężkie, bakterie czy wirusy.
Struktura Magicznego Piasku sprawia, że chce się go dotykać, a po skończonej zabawie ręce są czyste ponieważ produkt nie kurzy się.
Piasek jest nieszkodliwy dla dzieci ponieważ jest wykonany z naturalnych składników – to pochodna modeliny wykonanej z naturalnych składników, olejków nawilżających itp.
Produkt nie zawiera polimerów ani silikonu.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Marko-baby.pl
 
Oceny użytkowników produktu 

DonerLand, Magiczny Piasek (Angel Sand)

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Kamila Zag-Zab
Kamila Zag-Zab

2017-06-15 11:50

Świetna zabawa

Magiczny piasek to świetna zabawa dla dziecka. Uczy dziecko świetnej zabawy, kształtuje i rozwija mięśnie rąk oraz wyobraźnię dziecka. Piasek rzeczywiście do wielokrotnego użytku, nie wysycha. Świetny prezent na urodziny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-19 17:15

fajne


Magiczny piasek to wspaniała zabawa dla dziecka, rozbudza jego zmysły , wyostrza dotyk. daje ogromną zabawe podczas tworzenia wspaniałosci. Poza tym świetna pastelowa kolorystyka. Bardzo mi się podoba.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?