Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Drewex


kategoria:

Krzesełka do karmienia


Ocena:
5 ocen

Cena: 199 zł
Opis produktu

Drewex, Krzesełko Antoś

Tradycyjne, wygodne krzesełko do karmienia przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia. Posiada szeroki, regulowany, demontowany blat.
Drewno: sosna płyta laminowana.
Oceny użytkowników produktu 

Drewex, Krzesełko Antoś

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-05-15 10:45

funkcjonalny

Dwie córeczki korzystały z tego samego krzesełka, jedna po drugiej. W nim uczyły się samodzielnego jedzenia, w nim siedziały obok nas przy rodzinnym stole. A nawet zabieraliśmy je na większe przyjęcia w lokalu. Spokojnie zmieściło nam się całe w dużym samochodzie. Ale przede wszystkim jest wygodne, bezpieczne. Pasek, który córki trzymały między nogami nie pozwalał im ześlizgnąć się nawet gdy bardzo się kręciły. Przyjemne oparcie, w dodatku z pięknym nadrukiem podoba się dzieciom. Solidnie wykonane, bez problemu część siedząca wchodzi w tą ze stoliczkiem. Nie ma obawy, że krzesełko będzie niestabilne, wywrotne. Gdy dziecko z niego wyrośnie można użyć zestawu jako stoliczka z krzesełkiem. Wystarczy zdjąć blat. U nas ta forma wykorzystania stoliczka się nie sprawdziła. Starsza córka musiała odstąpić krzesełko młodszej gdy nadszedł czas podawania posiłków siostrze. A gdy druga z niego wyrosła to stoliczek był za mały na dwie osoby. Ale dla jednego dziecka jest idealny. Polecam bardzo. Nieskomplikowany a pełniący swoją funkcję rewelacyjnie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-30 15:34

Super

Bardzo ładne krzesełko, wykonane jest z prawdziwego drewna. Ma małe rozmiary więc świetnie się nadaje dla najmłodszych. Ma wygodne i komfortowe siedzenie. Dziecko z niego nie wypadnie. Z wszystkich stron jest zabezpieczone. Dodatkowo jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i eleganckie. Blat można regulować w zależności od ceny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dorota Bartecka
Dorota Bartecka

2015-01-12 22:47

solidne i stabilne

Fajne krzesełko, stabilne i solidnie wykonane. Korzysta z niego już trzecie moje dziecko. Łatwo je utrzymać w czystości i nic nie trzeba prać. Rośnie razem z dzieckiem, bo dla starszaka służy jako krzesełko i stoliczek nie tylko do jedzenia. Minusem jest to, że moje dzieciaki się z niego trochę ześlizgiwały, natomiast pas nie pozwala na to żeby dziecko się z niego całkiem wyśliznęło

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Wojtycza
Justyna Wojtycza

2014-10-28 06:24

dobre krzesełko

krzesełko drewniane używa moja bratowa i krzesełko ma pare plusów i minusów, do plusów zaliczam spełnia swoją funkcje krzesełka - pare razy z niego korzystałam karmiąc swoją córkę, pokrycie siedzonka latwo doczyścić, wyposażony w pasy bezpieczeństwa, krzesełko na pewno posłuży kilka ładnych lat, rośnie w raz z dzieckiem, co do minusów jest barzdo bardzo ciężkie w przesunięcie go z siedzącym dzieckiem w środków i podniesienie dla wątłej kobiety graniczy z cudem

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agata Ostrowska
Agata Ostrowska

2014-09-10 11:04

Duży pozytyw

Przemyślany, praktyczny, jak najbardziej użytkowy produkt. Używam do dnia dzisiejszego, pomimo że córka ma 5 lat:) Pomocny dla karmiących z praktyczną półeczką, oraz dla samych milusińskich w nauce jedzenia. W późniejszym okresie super sprawdza się nie tylko do jedzenia, ale po rozłożeniu szeroki blat umożliwia dziecku rysowanie, czy inne zabawy siedzące.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?