Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Drewex


kategoria:

Krzesełka do karmienia


Ocena:
6 ocen

Cena: 199 zł
Opis produktu

Drewex, Krzesełko Antoś

Tradycyjne, wygodne krzesełko do karmienia przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia. Posiada szeroki, regulowany, demontowany blat.
Drewno: sosna płyta laminowana.
Oceny użytkowników produktu 

Drewex, Krzesełko Antoś

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-07-23 13:15

Wytrzymałe

U nas z tego krzesełka korzystało troje dzieci - dwójka moich i jedno od szwagierki. Mebelek bardzo wytrzymały i stabilny (mam go 6 lat), niestety po 4,5 latach używania tapicerka na siedzisku lekko się przedarła i wystawała gąbka. No ale pomysłowa babcia uszyła narzutkę więc nadal da się korzystać i wygląda on ładnie. Krzesełko rośnie z dzieckiem, moje dzieci na nim rysowały, jadły, oblewały wodą, przewracały, ciągały, nic nie odpadło. Wszystko działa jak należy. Jeszcze kilka pokoleń na pewno na nim wyrośnie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-05-15 10:45

funkcjonalny

Dwie córeczki korzystały z tego samego krzesełka, jedna po drugiej. W nim uczyły się samodzielnego jedzenia, w nim siedziały obok nas przy rodzinnym stole. A nawet zabieraliśmy je na większe przyjęcia w lokalu. Spokojnie zmieściło nam się całe w dużym samochodzie. Ale przede wszystkim jest wygodne, bezpieczne. Pasek, który córki trzymały między nogami nie pozwalał im ześlizgnąć się nawet gdy bardzo się kręciły. Przyjemne oparcie, w dodatku z pięknym nadrukiem podoba się dzieciom. Solidnie wykonane, bez problemu część siedząca wchodzi w tą ze stoliczkiem. Nie ma obawy, że krzesełko będzie niestabilne, wywrotne. Gdy dziecko z niego wyrośnie można użyć zestawu jako stoliczka z krzesełkiem. Wystarczy zdjąć blat. U nas ta forma wykorzystania stoliczka się nie sprawdziła. Starsza córka musiała odstąpić krzesełko młodszej gdy nadszedł czas podawania posiłków siostrze. A gdy druga z niego wyrosła to stoliczek był za mały na dwie osoby. Ale dla jednego dziecka jest idealny. Polecam bardzo. Nieskomplikowany a pełniący swoją funkcję rewelacyjnie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-30 15:34

Super

Bardzo ładne krzesełko, wykonane jest z prawdziwego drewna. Ma małe rozmiary więc świetnie się nadaje dla najmłodszych. Ma wygodne i komfortowe siedzenie. Dziecko z niego nie wypadnie. Z wszystkich stron jest zabezpieczone. Dodatkowo jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i eleganckie. Blat można regulować w zależności od ceny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dorota Bartecka
Dorota Bartecka

2015-01-12 22:47

solidne i stabilne

Fajne krzesełko, stabilne i solidnie wykonane. Korzysta z niego już trzecie moje dziecko. Łatwo je utrzymać w czystości i nic nie trzeba prać. Rośnie razem z dzieckiem, bo dla starszaka służy jako krzesełko i stoliczek nie tylko do jedzenia. Minusem jest to, że moje dzieciaki się z niego trochę ześlizgiwały, natomiast pas nie pozwala na to żeby dziecko się z niego całkiem wyśliznęło

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Wojtycza
Justyna Wojtycza

2014-10-28 06:24

dobre krzesełko

krzesełko drewniane używa moja bratowa i krzesełko ma pare plusów i minusów, do plusów zaliczam spełnia swoją funkcje krzesełka - pare razy z niego korzystałam karmiąc swoją córkę, pokrycie siedzonka latwo doczyścić, wyposażony w pasy bezpieczeństwa, krzesełko na pewno posłuży kilka ładnych lat, rośnie w raz z dzieckiem, co do minusów jest barzdo bardzo ciężkie w przesunięcie go z siedzącym dzieckiem w środków i podniesienie dla wątłej kobiety graniczy z cudem

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agata Ostrowska
Agata Ostrowska

2014-09-10 11:04

Duży pozytyw

Przemyślany, praktyczny, jak najbardziej użytkowy produkt. Używam do dnia dzisiejszego, pomimo że córka ma 5 lat:) Pomocny dla karmiących z praktyczną półeczką, oraz dla samych milusińskich w nauce jedzenia. W późniejszym okresie super sprawdza się nie tylko do jedzenia, ale po rozłożeniu szeroki blat umożliwia dziecku rysowanie, czy inne zabawy siedzące.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?