Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Drewniane zabawki - ekologiczny pomysł na rozwój dziecka

| aktualizacja: 19.01.2017 | 0

Zabawki wykonane z drewna przeżywają teraz swoją erę - są modne, bezpieczne dla dziecka, a do tego ekologiczne i dbające o środowisko! Drewniane zabawki to świetny pomysł - zobacz, co jest dostępne w sklepach i co wybrać dla swojego dziecka.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Drewnianie zabawki - pomysł na rozwój w stylu eko

Zabawki wykonane z drewna są w ostatnim czasie naprawdę modne. Wpisują się w nurt bycia eko, ale też coraz częściej mają miły dla oka design (zamiast krzykliwych kolorów często towarzyszących plastikowym zabawkom, których jakość ma wiele do życzenia) i dzięki zabawie nimi dziecko może się czegoś nauczyć, bo wiele z nich zostało tak zaprojektowanych, by dziecko uczyło się poprzez zabawę.

To ważne by wybierać dla dziecka bezpieczne i przyjazne dla środowiska zabawki, a te, które wykonane są z drewna są w stanie wytrzymać wiele lat i posłużyć do zabawy i rozwoju nie jednemu dziecku. Na rynku dostępnych jest coraz więcej drewnianych zabawek, także z powodu ich wyglądu - są estetyczne, wiele z nich czerpie wyglądem z tak modnych ostatnio motywów skandynawskich i dlatego też rodzice coraz częściej po nie sięgają. 
By drewniana zabawka była bezpieczna i ekologiczna, opakowaniu musi znajdować się znak atestu CE, czyli deklaracja producenta, że produkt spełnia wymogi Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa i ekologii. 

Na rynku dostępnych jest wiele przepięknych drewnianych zabawek, które jednocześnie mają wiele walorów rozwojowych - zabawki edukacyjne, dzięki którym maluch poznaje świat, instrumenty muzyczne pozwalające na rozwój zmysłów, czy zabawki naśladujące role dorosłych, dzięki którym maluch może bawić się w kucharza, mechanika czy mamę lub tatę.

Zobaczcie, co obecnie jest dostępne na rynku - drewnianych, ładnych i rozwijających zabawek dla dzieci naprawdę nie brakuje!

Zobacz też: Dorota Zawadzka: Tych zabawek nie kupujmy dziecku! - obejrzyj film

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?