Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Dumel


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 61 zł
Opis produktu

Dumel, Bączek Biedroneczka

Bączek Biedroneczka z kolorowymi kuleczkami firmy Dumel polecany jest dzieciom powyżej 6. miesiąca życia. Wystarczy wcisnąć przycisk w kształcie biedronki, aby uruchomić wirujące piłeczki i usłyszeć łagodne melodie. Zabawka wpłynie na rozwój motoryki oraz percepcji dziecka. Bączek na pewno stanie się towarzyszem kreatywnych zabaw. 
 
Oceny użytkowników produktu 

Dumel, Bączek Biedroneczka

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Tryka
Ewelina Tryka

2017-09-12 12:46

Przyciąga uwagę

Baczek biedronka - zabawka jest kolorowa, solidnie wykonana, swoimi kolorami i dźwiękami przyciąga uwagę dziecka. Synek bardzo lubił się bawić tym baczkiem, ciągle naciskał przycisk i z zaciekawieniem przyglądał się krecacym się kulkom. Zabawkę dostaliśmy w prezencie, właśnie w okolicach szóstego miesiąca życia dziecka, jednak samodzielnie zaczął się nią bawić troszkę później, pół rocznemu dziecku było jeszcze ciężko wciskać samemu przycisk. Uważam, że zabawka jest zdecydowanie za droga, za ta cenę można kupić zabawki z dużo większa ilością możliwości zabawy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anita Sz
Anita Sz

2017-09-07 23:56

Prosty bączek

Jest to zabawka Bardzo prosta, intuicyjna. Dziecko od razu, gdy ją dostanie wie jak jej użyć. Wystarczy wcisnąć przycisk by zagrały melodie a kuleczki zaczęły się poruszać. Dzieci z zaciekawieniem wpatrują się w wirujące piłeczki. Kiedy melodia przestaje grać od razu naciskają na guzik. Bardzo prosta w użyciu zabawka. Sprawia dzieciom dużo radości. Moje dziecko bawiło się nią od 6 miesiąca życia. Od 8 miesiąca naciskanie na przycisk nie sprawiało najmniejszego problemu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-19 08:18

Ponadczasowa

Jest to rodzaj zabawki ponadczasowej chyba każdy z nas bawił się takim rodzajem zabawek w dzieciństwie. Świetna jakość dobre wykonanie bardzo interesujące dla dziecka kolory aczkolwiek bardzo Dużym minusem jest wysoka cena tego bączka co troszkę zniechęca do zakupu

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-24 07:49

Bardzo fajna

Taką zabawkę ma córka koleżanki. Jednak zdecydowanie uważam, że jest ta zabawka zbyt droga. Sama zabawka jest fajna, kolorowa, dobrze wykonana. Idealna dla malucha który interesuje się światem. Może ćwiczyć koncentrację i motorykę. Z zaciekawieniem ogląda kulki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?