Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Dumel


kategoria:

Gry edukacyjne, logiczne, zręcznościowe


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 87 zł
Opis produktu

Dumel, Traktor Wesołe Ranczo z przyczepą i zwierzętami

Traktor Wesołe Ranczo z przyczepą i zwierzętami firmy Dumel polecany jest dzieciom, które skończyły 1. rok życia. Po naciśnięciu na klakson traktor samodzielnie pojedzie do przodu z opcją auto-stop. Dodatkowo zabawka wydaje realistyczny dźwięk silnika, a po naciśnięciu fotela kierowcy rozlega się  wesoła melodyjka. Na przyczepie są umieszczone zwierzątka. Zadaniem dziecka jest umieszczenie świnki i kogucika we właściwych miejscach. 
 
Oceny użytkowników produktu 

Dumel, Traktor Wesołe Ranczo z przyczepą i zwierzętami

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-02-08 07:45

ekstra

Mamy ten traktorek tylko z 5 zwierzątkami. Mój synek go uwielbia. Ma fajny wygląd i realistyczne odgłosy. Nie jest bardzo głośny a melodyjki są przyjemne dla ucha. Świetna zabawka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Wielgus
Anna Wielgus

2015-11-09 21:51

Ulubiona zabawka mojego synka

Traktor Dumel Wesołe Ranczo jest ulubiona zabawką mojego synka a ja patrząc na jego kolory, słuchając odgłosu właćzanego traktorka i słysząc piosenkę pana Dumelka nie dziwię się dla czego dzieci tak chętnie bawią się nią. Traktor wykonany z bardzo trwałego plastiku, bardzo precyzyjnie i starannie wykonane wszystkie elementy, każde zwierzątko dziecko musi umieścić we właściwym miejscu a wówczas słychać odgłos wydawanego dźwięku zwierżatka i krótki wierszyk o nim. Traktor porusza się do przodu, klakson wydaje dźwięk oraz uprzyjemnia dziecku zabawę fajnymi wierszykami. Bardzo kolorowa i ładna zabawka którą bardzo polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?