Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Duo-Lactil - probiotyk dla dzieci i dorosłych

| aktualizacja: 16.08.2012 | 0

Pierwszy w Polsce synbiotyk (probiotyk + prebiotyk) 4. generacji z opatentowaną technologią podwójnej ochrony bakterii Duolac.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Duo Lactil, probiotyk dla dzieci
fot. materiały prasowe
Doskonały, by pomóc ochronić przewód pokarmowy przed przykrymi skutkami zmiany diety, flory bakteryjnej lub zatruciami pokarmowymi oraz w okresach antybiotykoterapii.
 
Duo-Lactil (www.duo-lactil.pl) zawiera 1 mld 5 wyselekcjonowanych szczepów bakterii probiotycznych (Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus rhamnosus) oraz prebiotyk, dzięki którym działa wspomagająco:
  • na usprawnienie funkcjonowania przewodu pokarmowego,
  • w utrzymaniu równowagi flory bakteryjnej jelit,
  • w okresie zwiększonej skłonności do infekcji.
W organizmie człowieka znajduje się 10 razy więcej drobnoustrojów niż komórek organizmu. Mikroflora to 100 bilionów i 500 gatunków bakterii probiotycznych. Aż 50% bakterii probiotycznych jest w jelicie grubym.

Technologia Duolac to unikalna formuła ochrony bakterii dwiema powłokami (białkową i polisacharydowo-hydrokoloidową), które zabezpieczają je przed niszczącym działaniem kwasów i enzymów trawiennych przewodu pokarmowego. Dzięki temu bakterie Duo-Lactil otoczone osłonką trafiają do jelita grubego bez uszkodzeń i zapewniają efektywniejsze działanie.

Duo-Lactil dostępny jest w kapsułkach dla dorosłych oraz w saszetkach dla dzieci i nie wymaga przechowywania w lodówce.

Pierwszy w Polsce synbiotyk 4. generacji – co to oznacza?

  • Podwójna otoczka, dzięki której do jelita grubego dociera 1 mld bakterii probiotycznych
  • 5 wyselekcjonowanych szczepów bakterii + prebiotyk (FOS)
  • Brak konieczności przechowywania w lodówce
  • Dwie formy: kapsułki (dla dorosłych) i saszetki (forma przyjazna dzieciom)
Podwójna osłona to opatentowana technologia Duolac, która gwarantuje, że do miejsca działania w jelicie grubym dociera miliard dobroczynnych bakterii zawartych w każdej kapsułce lub saszetce Duo-Lactilu. W ten sposób preparat pomaga utrzymać prawidłową florę bakteryjną m.in. podczas antybiotykoterapii, a także wspomaga naturalną odporność. Warto zaznaczyć również, że w odróżnieniu od wielu preparatów probiotycznych starszych generacji Duolactil nie musi być przechowywany w lodówce. Dostępny jest w wersji dla dorosłych, w łatwych do połknięcia kapsułkach oraz w wersji dla dzieci w saszetkach, których zawartość można rozpuścić w wodzie lub ulubionym jogurcie czy napoju.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?