Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Dwie historie - „Toy Story/Toy Story 2”

| aktualizacja: 16.07.2010 | 0

W kinach pojawił się najnowszy, trójwymiarowy film z serii Toy Story, 
a w księgarniach na fanów szeryfa Chudego i Buzza Astrala czeka książkowe wydanie „Toy Story/Toy Story 2”.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Głosów bohaterom słuchowiska znajdującego się na dołączonej do książki płycie CD udzielili m.in. Emilian Kamiński, Edyta Jungowska, Piotr Gąsowski, Tomasz Konieczny, Jan Kulczycki i Edyta Olszówka.

• Myślicie, że łatwo być zabawką?
Książka „Toy Story / Toy Story 2” to dwie niezwykłe i pełne humoru historie przygód zabawek znanych z filmów popularnych na całym świecie. Szeryf Chudy, świnka Hamm, pan Bulwa, dinozaur Rex i pies Cienki to zabawki zamieszkujące pokój Andy’ego. Pod nieobecność chłopca wesoła gromadka wiedzie własne życie. Jednak nie jest łatwo być zabawką. Ich pozornie beztroska egzystencja pełna jest nieoczekiwanych zdarzeń. Kiedy chłopiec na urodziny dostaje nową zabawkę – Strażnika Kosmosu, Buzza Astrala, szeryf Chudy musi walczyć o swoją pozycję ulubieńca Andy’ego. Prawdziwie pasjonująca przygoda rozpoczyna się jednak, gdy w okolicy zjawia się podejrzany kolekcjoner zabawek, który porywa Chudego. Przyjaciele z pokoju Andy’ego podejmują trudną misję odbicia swojego kompana.

• Opowieść, która nie tylko bawi
Ta historia nie tylko rozbawi dzieci, ale też w subtelny sposób pokaże im, jak ważna jest przyjaźń i lojalność. Zabawki z Toy Story to niezwykle barwne postaci - każda z nich ma charakterystyczną osobowość, wady i zalety. Szeryf Chudy, to ulubieniec Andy’ego, zdecydowany przywódca, bywa władczy, ale jednocześnie ma wielkie serce. Zarozumiały Buzz Astral, Strażnik Kosmosu to dzielny i oddany przyjaciel, a jego bohaterska wyprawa na ratunek Chudemu budzi prawdziwy podziw. Obie opowieści pełne są zaskakujących zdarzeń, zabawnych sytuacji, a ich bohaterowie potrafią nie tylko rozśmieszyć, ale też swoją postawą wzbudzić podziw i szacunek.
Niezwykłe połączenie prawdziwego świata ze światem zabawek w szczególny sposób uruchamia dziecięcą wyobraźnię i pozwala uwierzyć małemu czytelnikowi, że przygody opisane w książce mogą zdarzyć się także w jego pokoju.

• Nowa jakość na rynku audiobooków
„Toy Story / Toy Story 2” to kolejna książka z wyjątkowej serii „Czytaj i słuchaj”, do której dołączona została płyta CD ze słuchowiskiem z oryginalnymi dialogami i efektami dźwiękowymi z filmu. Tworzy to zupełnie nową jakość na rynku wydawniczym w Polsce.
W ramach cyklu ukazały się do tej pory tak lubiane przez dzieci  tytuły jak „Zakochany Kundel”, „Gdzie jest Nemo”, „Mała Syrenka”, „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, „Auta”, „Księga Dżungli 2”, „Aladyn”, „Śpiąca Królewna”, czy „Dzwoneczek” (w sumie 20 tytułów).

Książki z serii „Czytaj i słuchaj” to opowieści filmowe, które dostarczając niezapomnianych wrażeń przenoszą dzieci do świata fantazji. Pomagają im kształtować i rozumieć uniwersalne wartości, takie jak: dobro, piękno, miłość i przyjaźń. Dołączone do książek słuchowiska na płytach CD jako atrakcyjna forma przekazu treści książek, w naturalny sposób zachęcają je do czytania.
Książki z serii „Czytaj i słuchaj” to ciekawa propozycja i okazja, by wspólnie z dzieckiem czytać, słuchać opowieści i śpiewać piosenki.

• Dane bibliograficzne:
Tytuł: „Toy Story”
Liczba opowiadań: 2 – „Toy Story”, „Toy Story 2”
Liczba stron: 50
Płyta CD
Oprawa: twarda
Format: 225 mm x 225 mm

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?