Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Dworcowa Przygoda - Rodzinne Spotkania z Teatrem

| aktualizacja: 09.10.2012 | 0

28.10.2012r., godz.16:00 Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Muzycznego Wit Wit z Gliwic.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Wodzisławskie Centrum Kultury
Dworcowa przygoda to opowieść o przyjaźni czterech podwórkowych psów: wilczura Azora, boksera Freda, jamniczki Tiny oraz dalmatynki Klementynki. Pewnego dnia Fred i Azor podsłuchują rozmowę na temat skarbu, który ukryty jest na dworcu. Postanawiają wyruszyć na poszukiwania, nie mówiąc o tym Tinie i Klementynce. Nietrudno się domyślić, że po zniknięciu z podwórka Freda i Azora ich przyjaciółki postanawiają odnaleźć kolegów. Na swej drodze spotykają sympatycznego szczura Filipa. Gdy Fred i Azor są już na dworcu, wpadają w niezłe tarapaty, w które wpędza ich kot Jeremiasz. Na szczęście wyprawa po skarb kończy się szczęśliwie, gdyż z pomocą dzielnym psom przychodzą Tina i Klementynka. W końcu nasi bohaterowie odkrywają, że największym skarbem jest przyjaźń.

Rodzinne Spotkania z Teatrem to cykl comiesięcznych spektakli przygotowanych z myślą o najmłodszych widzach i ich rodzicach. Przedstawienia odbywają się w każdą, ostatnią niedzielę miesiąca na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury. Naszymi częstymi gośćmi są grupy z Krakowa, Wrocławia, Łodzi, dużą popularnością cieszą się również spektakle Teatru Rodzicielskiego z Rybnika – Boguszowic oraz teatry dziecięce "FIK-MIK", "Supełek" z Rybnika . Dbamy, by dobór repertuaru był adekwatny do wieku widza oraz o to, by prezentował wysoki poziom artystyczny. „Rodzinne Spotkania z Teatrem” mają przyczynić się do upowszechnienia sztuki teatralnej wśród dzieci. Są także propozycją spędzenia niedzielnego popołudnia dla całej rodziny.

Bilety można rezerwować pod nr tel. (32)4554855 lub osobiście w sekretariacie WCK, codziennie od pon. do pi. od 8:00 do 16:00.
Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK, za pośrednictwem internetowej sprzedaży

Cena biletu: 9 zł (dla wszystkich)
więcej na www.teatr.gliwice.pl
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?