Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

A.B. Berren-Handlowy


kategoria:

Butelki


Ocena:
3 oceny

Cena: 7,79-8,99 zł
Opis produktu

Dyduś, Butelka antykolkowa B710, B720

Butelka antykolkowa DYDUŚ została zaprojektowana, by zapobiegać powstawaniu kolki u niemowląt. Specjalny kształt i konstrukcja butelki antykolkowej zapobiega połykaniu powietrza przez dziecko w trakcie karmienia. Dolna pokrywka przepuszcza powietrze i reguluje pozycję silikonowego zaworka. Jednokierunkowy zaworek silikonowy reguluje przepływ powietrza i zapobiega połykaniu go przez dziecko. Butelka umożliwia karmienie dziecka w pozycji siedzącej i eliminuje konieczność przechylania butelki w celu zapewnienia ciągłości karmienia. Butelka antykolkowa DYDUŚ pomaga również wyeliminować przypadki infekcji uszu.
Smoczek do butelki antykolkowej posiada niewielki otwór, dzięki czemu mleko wypływa kroplami, a nie strumieniem. Dodatkową zaletą butelki antykolkowej jest również to, że po każdym karmieniu można odkręcić dno butelki, co umożliwia bardzo dokładne jej umycie.
Butelka antykolkowa DYDUŚ dostępna jest w dwóch pojemnościach: 150ml (Butelka DYDUŚ B710), 250ml (Butelka DYDUŚ B720).
Oceny użytkowników produktu 

Dyduś, Butelka antykolkowa B710, B720

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-07 18:15

super

nie mam tej butelki, ale kuzynka ma;) specjalnie do niej zadzwoniłam, żeby zapytać o opinię i wyrazic na babyonline;) Więc tak: butelka jest na pewno bardzo oryginalna, ładna, ma fajne rysunki, wygodnie się trzyma, kuzynka mówi, ze dość trwałe ma rysunki i skalę, na razie się nie zmyły...;)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika Berger
Monika Berger

2014-10-18 20:30

Świetna

Tę różową butelkę kupiłam 4 lata temu synowi. Spodobał mi się jej wygląd. Okazała się bardzo fajna. Nie miał kolek. Nie było również problemów z umyciem tej butelki. Najlepszy był jej kształt. No i jest bardzo trwała, bo mam ją do tej pory w b.dobrym stanie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Ząbek
Ewelina Ząbek

2014-09-11 09:17

;)

mielismy dla corci taką butelkę,poprzez ..mycie butelki jest bardzo przyjemne,szybkie,i dokladne poprzez odkrecany cmok i spod butelki,widac odchodzace pecherzyki powietrza czyli dziala! nie bylo problemu z kolką...jedna z lepszych butelek

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?