Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

A.B. Berren-Handlowy


kategoria:

Butelki


Ocena:
1 ocena

Cena: 11,99 zł
Opis produktu

Dyduś, Butelka Z 143

Butelka Z 143 zawiera wszystko, co jest niezbędne do łatwego przejścia od karmienia piersią do karmienia butelką lub nauki picia z kubka. Łączy w sobie zalety butelki i kubka „niekapka”. Produkt składa się z butelki o pojemności 250ml, smoczka o średnim przepływie (3m+), który przypomina kształtem i funkcją pierś mamy oraz miękkiego ustnika (4m+) i antypoślizgowych uchwytów. Pokrywka nakładana na butelkę zapewnia higienę użytkowania i zapobiega wylewaniu się płynu z butelki podczas podróży.
Wraz z rozwojem Twojego dziecka butelkę możesz przekształcić w kubek „niekapek” z miękkim ustnikiem. Zestaw Z 143 stanie się dla Ciebie i Twojego dziecka niezbędnym kompanem w czasie spaceru lub podróży.
Oceny użytkowników produktu 

Dyduś, Butelka Z 143

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Natalia Kolczyńska
Natalia Kolczyńska

2016-02-01 14:09

niska cena, dobra jakość, wiele funkcji.

W ferworze poszukiwań niekapka dla mojej córki, trafiłam na butelkę Dyduś. Cenę miała przystępną, a że wypróbowałyśmy już wiele innych postanowiliśmy spróbować czegoś innego. Nie jest to niekapek, ale małej bardzo dobrze piło się z dzióbka do trenowania picia. Gumowy, służył tez jako gryzak, jakość gumy bardzo dobra. Butelka ma dobry uchwyt, dziecku bardzo dobrze się trzyma. Polecam. O wersji zwykłej butelki ze smokiem się nie wypowiem, gdyż moje dziecko nie toleruje butelek i smoków ;/

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?