Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Pollena-Ostrzeszów


kategoria:

Proszki do prania


Pojemność: 400 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 9 zł
Opis produktu

Dzidziuś, Płatki mydlane do prania

Hipoalergiczne płatki mydlane Dzidziuś są skutecznym i wydajnym środkiem do prania pieluszek, bielizny niemowlęcej oraz odzieży dziecięcej. Można do stosować od 1. dnia życia dziecka. Polecane są zarówno do prania ręcznego, pralek wirnikowych i automatycznych w pełnym zakresie temperatur. Można nimi prać tkaniny delikatne, jedwab, wełnę. Starannie opracowany skład płatków mydlanych Dzidziuś jest łagodny dla skóry niemowląt i dzieci. Skutecznie usuwa zabrudzenia. 
Płatki zostały wyprodukowane metodą tradycyjną. Nie zawierają sztucznych detergentów. Mają naturalny zapach. Przebadane klinicznie. Ma pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Pollena
Oceny użytkowników produktu 

Dzidziuś, Płatki mydlane do prania

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-09-06 11:59

dobry

Płatki mydlane sprawdzają się jeżeli dziecko nie je nic oprócz mleka.Płatki są mało wydajne i nie zmiękczają ubrań. Zaletą jest że są naturalne i nie alergizują ale ubrania są szorstkie. Trzeba przy nich uważać na pralkę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-10 22:29

Polecam

Płatki mydlane mają super skład. Nie wywołują uczulenia u malucha. Ubrania po nich ładnie pachną, nie niszczą się i nie tracą na jakości. Super sobie radzą z różnego typu plamami. Są łatwe w użyciu i można je kupić prawie w każdym większym sklepie. Są dostępne w atrakcyjnej cenie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Borycka
Karolina Borycka

2017-02-02 19:57

Super

Zakupiła je z myślą o najmłodszym członku rodziny. Prałam już w nich kilka razy i bardzo jestem z nich zadowolona. Bardzo dobrze dopierają plamy i szybko rozpuszczają sie w wodzie. Żeby nie zniszczyć pralki najpierw rozpuszczam je w wodzie i dopiero potem wlewam roztwór do pralki. Polecam je każdej mamie, która oczekuje na maluszka, bo nie uczulają delikatnej skóry maluszka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?