Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Niektóre dzieci rodzą się naprawdę malutkie. Zobacz wyjątkowe zdjęcia!

| aktualizacja: 07.11.2017 | 2
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
fot. Instagram herewegoajen
Wzrost dziecka w chwili narodzin, jest częstym tematem rozmów wśród mam. Zwłaszcza, gdy dziecko ma 44, 46, lub 49 cm... 
Ile waży dziecko, ile ma wzrostu i ile dostało punktów w skali Apgar. Te 3 pytania budzą największe zainteresowanie tuż po porodzie. Gdy dziecko rodzi się większe, lub mniejsze w stosunku do średniej krajowej, staje się tematem dyskusji :-)

Gdy na świat przyszła maleńka Alexandra, jej mama postanowiła zaspokoić ciekawość znajomych i pokazała, ile tak naprawdę wzrostu ma jej córeczka. 47 cm długości – to trochę więcej, niż... duża paczka chrupek.Kiedy mama Alexandry - Jen, zaszła w ciążę, wiedziała, że jej dziecko przyjdzie na świat malutkie. Przyszła mama miała chorobę łożyska, która utrudniała dziecku rozwój. Łożysko zabierało więcej miejsca niż płód. Poród odbył się w 37.tygodniu ciąży, a maleńka Alex choć urodziła się śliczna i zdrowa, to jednak malutka. Zdjęcie małej Alexandry zapoczątkowało serię zupełnie zwariowanych pomysłów. Rodzice, którym także urodziły się malutkie dzieciaczki, prześcigają się w pomysłach, do czego porównać wzrost ich dzieci. I tak właśnie powstają fotografie słodkich noworodków z bananami, pieczywem, zabawkami, pudełkiem jajek, butelką szampana, piłką do rugby, czy butami dorosłych. 

Obejrzyj koniecznie: Zdjęcia dziecka, których lepiej nie publikować w sieci.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

ko
ko | 2016-06-17 09:51 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Może to hipotrofie?

Odpowiedz

mama
mama | 2016-05-22 12:35 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Moja pierwsza córka urodziła się malutka mimo prawidłowej ciąży. Miała 45 cm i 2020g przy porodzie. Druga córka była niewiele większa, bo 49 cm i 2670g.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?