Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

"Dzień Dobry Marcin"

aktualizacja: 27.03.2009 | 4

"Dzień dobry Marcin" to pierwszy numer nowego pisma dla dzieci. Do gazetki dołączona jest płyta DVD, a na niej 100 minut filmów z Marcinem (między innymi odcinki: Marcin Smok, Pieski dzień, Super Marcin, Multi Marcin, Jego Wysokość Marcin, Marcin Jaskiniowiec, Zaginiony).

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)

Okładka pierwszego numeru pisma "Dzień Dobry Marcin".

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (4)
avatar

Rex Kelvin
Rex Kelvin | 2017-11-02 03:38 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Dodaj komentarzCześć,

Jesteśmy tu po raz kolejny, aby kupić nerki dla naszych pacjentów i zgodzili się zapłacić dobrą sumę pieniędzy każdemu, kto chce ofiarować nerki, aby je uratować i tak Jeśli jesteś zainteresowany byciem dawcą lub chcesz uratować Życie, musisz napisz do nas e-mail poniżej.

Jest to okazja, aby być bogatym w porządku, zapewniamy i gwarantujemy 100% bezpieczną transakcję z nami, wszystko odbywa się zgodnie z prawem nakłaniającym dawców nerek.
Więc marnuj więcej czasu, uprzejmie napisz do nas na irruaspecialisthospital20@gmail.com

Szpital Specjalistyczny Irrua.

Odpowiedz

joanna
joanna | 2010-01-31 13:56 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Mniej więcej od pół roku kolekcjonujemy (z 7-letnim synem) płyty z przygodami Marcina Ranka. Bajka jest - co zapewne zainteresuje wielu rodziców poszukujących w TV normalności - pozbawiona przemocy i wulgarnego języka. Każda jej część jest ciekawa i inspirująca, bo główny bohater opowieści codziennie budzi się jako ktoś inny i w zwiazku z tym przeżywa różne perypetie w szkole i poza nią, a wspierają go dzielnie oddani przyjaciele: Gromek i Roksana. Polecam!

Odpowiedz

Izabela
Izabela | 2009-08-12 19:38 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

JA się tylko zastanawiam, dlaczego wydawcy uczą analfabetyzmu dzieci?! Co to jest "Dzień dobry Marcin"?! Albo" "Dzień dobry, Marcinie", albo" "Dzień dobry. Marcin" - w sensie: tu Marcin. Może nie wszystkie młode mamy mają pojęcie o poprawnej polszczyźnie, ale niektore jednak tak i jak widzę takie żenady językowe, to mnie krew zalewa, że moje dziecko widzi amatorszyznę ludzi, którzy powinni być profesjonalistami. WSTYD

Odpowiedz

co to znaczy pseudonim?
co to znaczy pseudonim? | 2009-07-18 19:15 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

pismo Dzień dobry Marcin jest bardzo fajne,bo ja mam 10 lat i zbieram to oto pismo

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?