Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Dzień Dziecka w Multikinie - 30.05 - 02.06

| aktualizacja: 24.05.2013 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
plakat, multikino
fot. materiały prasowe
Filmy i atrakcje dla dzieci z okazji Dnia Dziecka - w Multikinie w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i wielu innych miastach.
Tylko w Multikinie Dzień Dziecka trwa aż 4 dni!                
                                                     
W tym roku Dzień Dziecka w kinach sieci Multikino będzie trwał od 30. maja do 2. czerwca. Przez cztery dni na pokładzie Multikina dzieci znajdą liczne, nie tylko filmowe, atrakcje. 
 
W kinach sieci Multikino na dzieci czekają pokazy pełnej humoru animacji „Tajemnica zielonego królestwa” w wersji 2D i 3D oraz przedpremierowo historia nastolatka, który wyrusza na wielką wyprawę przeciw złej królowej i  armii gigantów, czyli „Thor ratuje przyjaciół”. Ponadto 31 maja również przedpremierowo na ekrany kinowe zawita przygodowa animacja „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”. 
 
Przez wszystkie 4 dni do godziny 13:00 obowiązuje promocja rodzinna, czyli niższe ceny biletów dla rodziców z dziećmi na filmy 2D i 3D bez ograniczeń wiekowych. Szczegółowa oferta dostępna jest w kasach kina i na www.multikino.pl.
 
Od czwartku do niedzieli o 10.30 i 12.00 w Multikinach odbędą się Poranki dla najmłodszych. Z biletem za 11 złotych będzie można zobaczyć 30 i 31 maja o 10.30 nowe odcinki „Stacyjkowo – Ciuchcie idą do szkoły”, a o 12.00 będą „Lego Ninjago – Czas ucieka”, „Lego Ninjago – Spotkanie z wężem” oraz „Lego Legendy Chima – Wielka opowieść”. Natomiast 1 i 2 czerwca o 10.30 z serii „Stacyjkowo – Ciuchcie idą do szkoły”: „Hektor wraca do szkoły”, „Kąpiel Wilsona” oraz „Koko i tunel”, a o 12.00 między innymi „Lego Ninjago – Kowale melodii” oraz „Lego Ninjago – Serce wojownika”.
 
Ponadto w kinach na wszystkie dzieci będą czekały postaci z bajek oraz liczne atrakcje. Dzięki Fuji Film rodzice i dzieci będą mogli w wybranych Multikinach zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Więcej informacji na temat Dnia Dziecka w Multikinie oraz atrakcji w poszczególnych multipleksach można znaleźć na stronie www.multikino.pl. 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?