Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Dobry tata - czyli jaki? Zobacz, jaki jest prawdziwy ojciec!

| aktualizacja: 12.06.2017 | 0

O tym, jaka powinna być wystarczająco dobra mama napisano już stos poradników. A jaki powinien być wystarczająco dobry tata? Oto pięć ważnych zasad.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Dzień Ojca obchodzimy 23 czerwca. Chociaż datę Dnia Matki pamięta każdy, Dzień Taty wydaje się świętowany z mniejszą pompą, a szkoda, bo ojcowie zasługują na to, by celebrować ten dzień. Chociażby za to, że bywają uroczo nieporadni, za co jeszcze bardziej ich kochamy!

Dzień Ojca to ważne święto!

W tym roku świętujcie Dzień Taty tak, by poczuł się wyjątkowo. Czego potrzebujecie do obchodów jego święta? Nie obędzie się oczywiście bez laurki na Dzień Ojca. Jeśli twoje dziecko jest jeszcze za małe, żeby narysować tacie laurkę, możesz mu pomóc: możecie wydrukować laurkę-kolorowankę, albo nakleić na kolorowy papier zdjęcie dziecka – tata na pewno się ucieszy z takiego prezentu.

Jaki prezent na Dzień Taty?

Pamiętaj, że najwspanialsze prezenty na Dzień Ojca, to te, które są darowane z miłością. Prezent dla taty może być zabawny, podkreślający jego osobowość lub odpowiadający jego zainteresowaniom. Prezent na Dzień Taty nie musi być drogi, każdy tata ucieszy się z prezentu zrobionego przez dziecko. Może upieczecie razem ciasto na Dzień Ojca? Tatusiowie zwykle są łasuchami, prawda? Miłego świętowania!

Co się liczy najbardziej w Dniu Ojca?

I nie zapominajcie, że oprócz laurek, prezentów i życzeń na Dzień Ojca, warto pamiętać o tym, za co dziękujecie tacie: za to, że prawdziwy tata to skarb nad skarbami! Bo prawdziwy ojciec – nawet jeśli założy rajstopki szwami na pupie z przodu, to stópki i tak będą OK! Taka sztuka ubierania to level ekspert – jeśli na razie jesteś początkującym tatą przeczytaj nasz poradnik: Keep calm i ubierz dziecko!

Zobacz też:

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?