Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Dźwiękowo-ruchowy Wehikuł Czasu

| aktualizacja: 15.06.2011 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
wydarzenia
fot. Łazienki Królewskie w Warszawie
19, 26. 06. 2011r. Stara Pomarańczarnia g. 15:00. Muzyczno-ruchowa podróż w czasie do XVIII wieku - niedzielne warsztaty dla dzieci w wieku 7-12 lat w Łazienkach Królewskich.
Ruszaj z nami w podróż w czasie do XVIII wieku! Nasz wehikuł staruje!
Ideą warsztatów jest rozwój wyobraźni oraz dziecięcej świadomości ciała poprzez pracę z dźwiękiem i ruchem. Zabawa w grupie z wykorzystaniem rytmu może pomóc  przezwyciężyć  nieśmiałość oraz dać szansę na rozwinięcie własnych zasobów. Celem spotkań jest także zapoznanie uczestników z elementami obyczajowości, kultury i sztuki dworu XVIII wieku. Dzięki użyciu dźwięku, ruchu i doświadczeniu różnic i podobieństw do ludzi tamtych czasów, dzieci mogą oswoić sobie Łazienki Królewskie i przekonać się, że są one ciekawe i przyjazne.

Program spotkań:

19 czerwca- Stara Pomarańczarnia g. 15:00
Co by się stało, gdyby ktoś stanął przed lustrem, a po jego drugiej stronie zobaczyłby swojego rówieśnika z  XVIII wieku? Sprawdzimy to w tańcu z wyimaginowanym lustrem i prawdziwą muzyką, a potem potańczymy z  papierowym partnerem.
 
26 czerwca- Stara Pomarańczarnia g. 15:00
 Ponownie wybierzemy się w podróż do przeszłości. Tam najpierw zbudujemy z naszych ciał rzeźby i namalujemy sobą obrazy, a następnie pozwolimy im ożyć przy dźwiękach muzyki. Zaprosimy też naszych znajomych z  XVIII wieku na prawdziwą dyskotekę.
 
Kosz biletu dla dziecka: 15 zł (w cenie wstęp do obiektu i zajęcia warsztatowe)
Rezerwacje i więcej informacji: 22 50 60 043 lub mailowo m.michalek@lazienki-krolewskie.pl

więcej »
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?