Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł - seria Czytaj i słuchaj

| aktualizacja: 22.11.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł, bajka dla dzieci, bajki Disneya
fot. materiały prasowe
Już po raz czwarty Cynka Dzwoneczek zaprasza dzieci do magicznej krainy zwanej Przystanią Elfów.
Tym razem będzie to okazja, aby wraz z maleńką wróżką odwiedzić tajemniczy Zimowy Bór. Filmową opowieść o niezwykłych przygodach Dzwoneczka mali czytelnicy znajdą w najnowszej publikacji z serii „Czytaj i słuchaj” wydawnictwa AMEET. Dołączona do książki płyta CD zawiera fragmenty oryginalnego dubbingu z filmu.

Tajemnica zimowej krainy

Cynka Dzwoneczek zawsze pragnęła odwiedzić Zimowy Bór, mroźną krainę znajdującą się poza granicami Przystani Elfów. Marzenie wróżki w końcu się spełnia i trafia ona do krainy śniegu, gdzie poznaje Barwinkę, która okazuje się dla niej kimś bardzo bliskim. Wkrótce Barwinka zjawia się w Przystani Elfów z rewizytą. Aby zapewnić „zimowej” wróżce bezpieczeństwo w słonecznej Przystani, Dzwoneczek wraz z przyjaciółmi buduje urządzenie wytwarzające śnieg. Jednak „śniegownica” staje się zagrożeniem dla magicznego Drzewa Pyłu, bez którego wróżki już nigdy nie będą mogły latać. Władający Zimowym Borem lord Milori zakazuje więc swoim wróżkom podróży do Przystani Elfów. Cynka i Barwinka nie chcą się rozstawać i rozpoczynają walkę o Drzewo Pyłu. Czy zdążą je uratować, zanim będzie za późno?

Magia podróży

Opowieść o Dzwoneczku to pełna wzruszających i zaskakujących zdarzeń historia rozgrywająca się w magicznej Przystani Elfów. Cynka pragnie jednak odkrywać i eksplorować także świat, który znajduje się poza granicami tej urokliwej krainy. Ciekawość Dzwoneczka i jej chęć poznania tego, co tajemnicze, a czasami wręcz zakazane jest przyczyną wielu niebezpiecznych przygód, ale jednocześnie pozwala odkryć sekrety świata elfów. Tym razem Cynka nie tylko poznaje nowe krainy i zdobywa wiedzę o świecie, ale również, co być może najważniejsze, spotyka kogoś bardzo bliskiego. Po raz kolejny więc maleńka wróżka pokazuje nam, że warto czasem wyjść naprzeciw temu, co nieznane.

Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł, bajki Disneya

Nowa jakość na rynku audiobooków

„Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł” to kolejna książka z wyjątkowej serii „Czytaj i słuchaj”, do której dołączona została płyta CD ze słuchowiskiem z oryginalnymi dialogami i efektami dźwiękowymi z filmu. W ramach cyklu ukazały się do tej pory tak lubiane przez dzieci  tytuły jak „Auta 2”, „Toy Story / Toy Story2”, „Piękna i Bestia”, „Księżniczka i żaba”, „Król Lew” czy „Mała syrenka” (w sumie 28 tytułów).

Książki z serii „Czytaj i słuchaj” to opowieści filmowe, które dostarczając niezapomnianych wrażeń, przenoszą dzieci do świata fantazji.

Dane bibliograficzne:
Tytuł: „Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł”
Liczba stron: 50                                                
Płyta CD
Oprawa: twarda
Format: 225 mm x 226 mm

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?