Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Edipresse


kategoria:

Dla przedszkolaków (3-6)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 39,90 zł
Opis produktu

Irena Mikołajek, Zwierzenia Rudzika Fastfudzika

"Zwierzenia Rudzika Fastfudzika. Czy kogoś wzruszą moje perypetie z tuszą?" Ireny Mikołajek to książka dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jej główny bohater to Kuba, zwany Rudzikiem, który był  wielbicielem słodyczy oraz fast foodów, ale później z otyłego chłopca stał się szczupłym,. wysportowanym i aktywnym chłopcem.  

Autorka książki - Irena Mikołajek - urodziła się na podkarpackiej wsi, Bukowsko. Z wykształcenia jest biologiem i pracowała głównie w różnego rodzaju laboratoriach. Obecnie jest szczęśliwą mamą i babcią na tak zwanej emeryturze – dla każdego może to mieć inny wydźwięk.
Dla pani Ireny oznacza to aktywność i apetyt na życie. Dużo czyta, trochę pisze. Rekreacyjnie uprawia ogródek – narzędzia ogrodnicze ,,pasują" do jej dłoni, nie gorzej niż długopis czy klawiatura laptopa. 

Książkę poleca Ewa Chodakowska. We wstępie do niej napisała: \" Ogromną krzywdę czyni się dzieciom i nastolatkom również wtedy, gdy pozwala się im opychać śmieciowym jedzeniem i daje przyzwolenie na brak ruchu. Kiedy zadzwoniłam do cioci Reni z wyzwaniem: "Ciociu, musimy zrobić małą rewolucję", przyklasnęła z radością... To ja nakłoniłam ją do napisania tej książki – książki, która ma być protestem przeciw niezdrowemu stylowi życia, ma pokazać, że dzieci wcale nie muszą być otyłe!\"

Tytuł: Zwierzenia Rudzika fastfudzika. Czy kogoś wzruszą moje perypetie z tuszą?
Autor: Irena Mikołajek
Liczba stron: 232
Format: 144x205
Oprawa: twarda
ISBN: 9788379458257
Data wydania: wrzesień 2017 

Gdzie można kupić: sklep internetowy empik.com
Oceny użytkowników produktu 

Irena Mikołajek, Zwierzenia Rudzika Fastfudzika

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?