Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Edipresse


kategoria:

Dla rodziców


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 39,90 zł
Opis produktu

Izabela Sakutova, Brafitting. Lifting piersi bez skalpela

Książka "Brafitting. Lifting piersi bez skalpela" Izabeli Sakutovej to kompletne kompendium wiedzy na temat piersi. Czytelniczka znajdzie tam cenne wskazówki bieliźniane, pomocne na każdym etapie życia – niezależnie od zmian, które zachodzą w jej ciele. Dowie się np. jak dzięki prawidłowo dobranemu biustonoszowi dbać o zdrowie piersi, w jaki sposób wybrać krój, który podkreśli i odpowiednio ukształtuje biust oraz jak mądrze kupować staniki, by zaoszczędzić pieniądze, stres i czas. 
Autorka książki - Izabela Sakutova - Sakutova to niekwestionowana ekspertka w dziedzinie brafittingu i prawdziwa czarodziejka kobiecych biustów. Dzięki niej panie na nowo mogą cieszyć się wyglądem swoich piersi, niezależnie od rozmiaru miseczki. W swojej książce uświadamia, jak ważny dla zdrowia jest odpowiednio dobrany stanik. Problem jego złego dopasowania jest niestety bardzo powszechny i dotyka wielu kobiet. Wie o tym również sama autorka, dla której duży biust i zły biustonosz, jeszcze w czasach szkolnych, był powodem kompleksów i regularnych ucieczek z lekcji WF-u. Problem był na tyle frustrujący, że zaczęła zastanawiać się nad operacją zmniejszenia piersi. Idealny rozmiar udało jej się znaleźć dopiero podczas pobytu w Anglii. I tak, z noszonego 75E, przeszła do perfekcyjnie dopasowanego rozmiaru 60H. Wówczas w jej głowie narodził się pomysł wprowadzenia brafittingu do Polski.
Izabela Sakutova jest aktywną propagatorką profilaktyki zdrowia piersi, w książce nie zabrakło więc szczegółowej instrukcji samobadania. "Brafitting..." wspiera także kampanię "Dotykam = Wygrywam", której celem jest edukacja kobiet w zakresie profilaktyki raka piersi. Dodatkowo 1% z zysków ze sprzedaży książki zostanie przekazany na wsparcie działań stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny.

Gdzie można kupić: sklep internetowy empik.com
Oceny użytkowników produktu 

Izabela Sakutova, Brafitting. Lifting piersi bez skalpela

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?