Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Edipresse


kategoria:

Dla przedszkolaków (3-6)


Autor: Anna Parcheta
Ocena:
1 ocena

Cena: 12.99 zł
Opis produktu

Edipresse Polska, "Tupcio Chrupcio. Urodzinowy prezent", Eliza Piotrowska

Książeczka z barwnymi ilustracjami o przygodach myszki Tupia Chrupcia. Wielkim urodzinowym marzeniem małej myszki jest otrzymanie roweru. Jeśli chcecie się dowiedzieć, czy marzenie Tupcia się spełniło, musicie koniecznie zajrzeć do książeczki "Tupcio Chrupcio. Urodzinowy prezent".

Bajka zawiera wiele cennych wskazówek, takich jak to, że warto być cierpliwym, grzecznym oraz pomagać rodzicom, by oni pomogli spełnić marzenia dzieci.

Gdzie można kupić: hitsalonik.pl
Oceny użytkowników produktu 

Edipresse Polska, "Tupcio Chrupcio. Urodzinowy prezent", Eliza Piotrowska

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-28 11:11

super seria książeczek

Seria książeczek o Tupciu Chrupciu jest idealna dla przedszkolaków. Przygody małej myszki są bliskie problemom i zmaganiom najmłodszych czytelników. Książki poruszają tematy znane małym dzieciom. W końcu każdy wie co to są urodziny, jak się je obchodzi i co się z tym wiąże. Książki bardzo miło się czyta. Mają duży format, dobrej jakości kartki, grubą okładkę. Ilustracje są duże, kolorowe, przyciągają uwagę dzieci. Na wewnętrznej stronie okładki znajdują się rysunki myszki identyczne z tymi w środku książki. Moje dzieci uwielbiają odszukiwać w środku książki rysunki umieszczone wewnątrz okładki. To świetna zabawa i nauka spostrzegawczości. Lubimy też po przeczytaniu książki opowiadać w jakim momencie opowieści pojawia się ten dany rysunek myszki. Tupcio Chrupcio jest bohaterem bajki rysunkowej, którą dzieci tak samo uwielbiają jak i książkę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?