Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Egmont


kategoria:

Dla przedszkolaków (3-6)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
5 ocen

Cena: 14 zł
Opis produktu

Egmont, "Basia i przedszkole" Zofia Stanecka

Książka "Basia i przedszkole" Zofii Staneckiej pomoże dzieciom zrozumieć świat. Kilkuletnia Basia, bohaterka książki (i serii), pokazuje, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Bo do takich należy przecież życie przedszkolne, zwłaszcza gdy nie ma się jeszcze przyjaciół. A Basia ich nie ma, co ją martwi, a właściwie ma, ale ich nie widzi. Towarzyszymy jej w tym odkrywaniu – to pierwsza lekcja społecznych układów, że są słabsi i silniejsi, ci wyśmiewani, i ci, którzy się z nich śmieją. Jak pomóc dziecku się w tym odnaleźć? Basia w tym pomoże, na wesoło. Zajrzyjcie do "Basi", jeśli idziecie do przedszkola.

Tytuł książki: "Basia i przedszkole"
Autor: Zofia Stanecka
Wydawnictwo: Egmont
Okładka: twarda
Cena: 14 zł
Oceny użytkowników produktu 

Egmont, "Basia i przedszkole" Zofia Stanecka

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Karolina Borycka
Karolina Borycka

2017-02-07 11:31

ciekawa ksiażka

Książka "Basia i przedszkole" Zofii Staneckiej pomoże dzieciom zrozumieć świat.
Mamy własnie tą książeczkę w swoim zbiorze i synek uwielbia jak ją mu czytamy. Lubi oglądać obrazki, pokazuje co się dzieje na nich. Ksiażka napisana jest bardzo zrozumiale dla małych odbiorców. Synek z wielkim zaciekawieniem czeka co dalej sie wydarzy. Wprowadza dziecko w sytuacje z którymi samo kiedyś będzie musiało się zmierzyć.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2017-02-03 18:50

Uwielbiana

Uwielbiamy książeczki tej serii. Są napisane bardzo zrozumiałym językiem nawet dla najmłodszych dzieci. Dzięki książeczką dziecko poznaje świat i w łatwy i przyjemny sposób rozumie wiele zagadnień.
Gdy córcia szła do przedszkola kupiliśmy jej właśnie tą książeczkę, by łatwiej było jej poznać obowiązek chodzenia do przedszkola oraz przekonać się ze jest tam fajnie i nic się jej złego nie stanie tak jak Basi

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-03-02 08:26

Przygody Basi zaciekawią niejednego pzedszkolaka

Synek koleżanki uwielbia te książki z tej serii. Ma je czytane do snu. Mógłby ich słuchać na okrągło. Książeczka napisana z humorem i prostym językiem. Wprowadza dziecko w prawdziwy świat i pierwsze rozwiązywanie problemów. Przygotowuje dziecko do życia w społeczeństwie. Polecam!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-24 13:17

bardzo mądra

książeczka napisana została zrozumiale dla dziecka, uczy myślenia przyczynowo skutkowego. zachęca dziecko do podejmowania prób radzenia sobie w różnych sytuacjach. Z morałem. Warto dzieciom czytać to je bardzo rozwija. Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Barbara Tchórzewska
Barbara Tchórzewska

2015-12-01 21:16

polecam

Książeczka napisana jest z humorem i prostym językiem, który idealnie trafia do młodszego odbiorcy. Wydana została bardzo starannie w twardej oprawie. Na solidnych kartkach ujrzymy czytelną, dużą czcionkę oraz kolorowe i oryginalne ilustracje Marianny Oklejak.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?