Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Egmont


kategoria:

Dla przedszkolaków (3-6)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 12 zł
Opis produktu

Egmont, "Basia i remont" Zofia Stanecka

By było lepiej, musi być gorzej - to zasada każdego remontu i Basia odkrywa ją ze zdziwieniem, bo przecież jak jest remont, to musi być ładnie i czysto! Oto nowy tytuł z serii "Basia". Tym razem sympatyczna bohaterka dowiaduje się, że do remontu najlepiej zaprosić złotą rączkę, co niekoniecznie trzeba odczytywać dosłownie (pan Wojciech i pan Piotruś – złote rączki – są jak wyjęci
z polskiej rzeczywistości, co rozbawi tych, którzy remont mają już za sobą). I że złota rączka oznacza kogoś, kto zna się na wszystkim. Przekonuje się też, że remont to stres, że uwielbia malować po ścianach (czym warto się wykazać przed remontem, a nie po), a także że tato, choć nie zna się na rurach i przełącznikach (co Basię ciut rozczarowało), jest najlepszym fachowcem od... bycia tatą. Plasterek na ojcowskie serducho.

Tytuł książki: "Basia i remont"
Autor: Zofia Stanecka
Wydawnictwo: Egmont
Cena: 12 zł
Oceny użytkowników produktu 

Egmont, "Basia i remont" Zofia Stanecka

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-03-02 08:29

Basia i jej przygody zachwyci każdego malucha

Kolejna z serii przygód Basi. To co mi się podoba w tych książkach to w jaki łatwy i przystępny sposób jest napisana. Opisuje świat otaczający dziecko. Pomaga go zrozumieć i poznać. Dziecko właśnie po przez Basię i jej rodzinę poznaje co to remont. Idealna książka do wieczornego snu. Polecam!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Barbara Tchórzewska
Barbara Tchórzewska

2015-12-01 21:15

Super

W najnowszej książeczce Zofii Staneckiej rodzina Basi musi się zmierzyć z remontem. Rzecz niby zwykła, ale w oczach pięciolatki nie jest wcale taka prosta. Dziewczynka styka się z nowymi sytuacjami, jak choćby przymusowa przeprowadzka do babci. Nowością budzącą sporą sensację jest pan "złota rączka" oraz wizyta w markecie budowlanym.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?