Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Egmont


kategoria:

Gry planszowe


Autor: Anna Trochimczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 45 zł
Opis produktu

Kotek Psotek, Gra planszowa dla dzieci

Gra planszowa dla dzieci "Kotek Psotek" ma proste zasady, dlatego polecana jest dzieciom w wieku od 3 lat. Ta gra uczy w współpracy, a nie rywalizacji.
Cel gry: Kotek Psotek uwielbia ścigać się ze zwierzątkami w ogrodzie. Jest bardzo szybki, ale przyjaciele potrafią go przechytrzyć, korzystając ze skrótów na planszy oraz kocich smakołyków. Pomóżcie ptaszkowi, wiewiórce i myszce dotrzeć do kryjówki na drzewie.
W grę może grać aż 8 graczy! Czas gry: 20 minut.
Autorem gry jest Jim Deacove, a ilustracje wykonała Zofia Burkowska.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Egmont
Oceny użytkowników produktu 

Kotek Psotek, Gra planszowa dla dzieci

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-10-31 07:31

Polecam

Uważam że gry planszowe jest to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu przez całą rodzinę w długie jesienne i zimowe wieczory. Bardzo atrakcyjnie zrobiona gra zaciekawi wszystkie dzieci i zapewnić dobrą zabawę całej rodziny

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-09-16 14:33

Dla całej rodziny

Fajna gra choć niestety jak to gra w końcu się nudzi. Ale zanim się znudzi jest świetna zabawa gdyż jest to gra w której nie ma wygranych ani nie ma przegranych co w przypadku dzieci które nie umieją przegrywać i strzelają focha (jak moja córka) jest fantastycznym rozwiązaniem. Gra bardzo ładnie zrobiona, jest śliczny drewniany kotek, są ładne, kolorowe rysunki, plansza jest z twardszej tektury wiec trudniej o zniszczenie, córka gdy ma fazę sama sobie w nią gra. I cieszy się że nie przegrywa. Gra w której trzeba kombinować i wspólnie podejmować decyzje. Oczywiście najlepiej gdy grają dzieci i rodzice!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?