Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Egmont


kategoria:

Gry planszowe


Autor: Anna Trochimczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 48 zł
Opis produktu

Pędzące jeże, gra planszowa dla dzieci

Gra planszowa "Pędzące jeże" rekomendowana jest dzieciom w wieku 5 lat (górnej granicy wiekowej nie ma). To kontynuacja kultowej gry "Pędzące żółwie" (w ramach serii ukazały się również "Pędzące ślimaki). Gra rozwija strategiczne i logiczne myślenie, ułatwia podejmowanie decyzji, a także uczy planowania.
Celem gry jest doprowadzenie jednego z jeży do jego ulubionej przekąski. Gracze mają do dyspozycji specjalne karty, za pomocą których przemieszczają jeże po trasie wyścigu. Przesuwają wszystkie jeże, jednocześnie decydując, jakie karty pozostawią sobie "na ręce". Wygrywa osoba, która na koniec ma w ręku najwięcej kart w kolorze zwycięskiego jeża. Ponieważ żaden z graczy nie wie, na jaki kolor stawiają przeciwnicy, emocje trwają aż do rozstrzygnięcia!
W opakowaniu znajduje się: plansza, 4 figurki jeży, 55 kart, 36 żetonów punktów oraz instrukcja.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Egmont
Oceny użytkowników produktu 

Pędzące jeże, gra planszowa dla dzieci

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-09-16 14:40

Prosta, sympatyczna gra

"Pędzące jeże" to prosta gra dla małych i dużych. Kolorowa, jakościowo bardzo dobrze wykonana, łatwe zasady i dość szybka rozgrywka. Za każdym razem kończy się inaczej więc nie jest nudna. Gra przy której moje dziecko się nie obraża gdy przegra bo można grać dużo, dużo rund i zawsze wygrywa ktoś inny. Cena - w promocji super!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?