Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Egmont


kategoria:

Gry planszowe


Autor: Anna Trochimczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 48 zł
Opis produktu

Pędzące żółwie, gra planszowa dla dzieci

Gra planszowa "Pędzące żółwie" Egmontu polecana jest graczom od lat 5 wzwyż (bez żadnych ograniczeń). Bohaterami gry są małe, sympatyczne żółwie, które z reguły nigdzie się nie spieszą, ale gdy w oddali dostrzegą apetyczną, zieloną sałatę wszystko się zmienia. Wtedy rozpoczyna się prawdziwy "Wyścig do sałaty". Celem gry jest jak najszybsze dotarcie swoim żółwiem do sałaty. Proste zasady gry zapewniają doskonałą zabawę i wielkie emocje.
„Pędzące żółwie” to świetna gra planszowa dostarczająca wiele zabawy małym jak i dużym. Urocze, dziecięce grafiki oraz karty oparte na symbolach pozwolą usiąść przy rozgrywce nawet bardzo małym planszówkowiczom. A "pędzące" żółwie, zwłaszcza te jedne na drugich, rozbawią niejednego dorosłego. Pokochacie tę grę!
Autorem gry jest Reiner Knizia, a ilustracje do niej wykonał Ralf Vogt. Gra zdobyła wiele nagród w kategorii "Najlepsza gra dziecięca".

Gdzie można kupić: sklep internetowy Egmont
Oceny użytkowników produktu 

Pędzące żółwie, gra planszowa dla dzieci

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka A.
Agnieszka A.

2017-12-09 23:24

Ciekawa

Córka dostałą tą grę w prezencie. Na pierwszy rzut oka wydaje się być banalna i dość nudna. Jednak to tylko pozory. Zasiedliśmy do gry rodzinnie. Gra jest dość tajemnicza i nieprzewidywalna. Do samego końca gracze nie mają pewności kto zwycięży.
Gra wymaga skupienia, uwagi i przewidywania ruchów przeciwnika. Zdecydowanie dla dzieci w wieku szkolnym. Jedna rozgrywka nie trwa dłużej niż 15 minut.
Za pierwszym razem rozegraliśmy kilka partii tej gry. Dziś sięgamy po nią zdecydowanie rzadziej. Fajna gra, ale 3 - 4 rundy pod rząd są wystarczające. Zdecydowanie nie jest to pozycja na długi wieczór.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-09-16 14:53

Troszkę przereklamowana ale zabawa fajna

Zanim kupiłam tę grę przeczytałam wiele recenzji z samymi "achami" i "ochami". Postanowiłam sprawdzić ją na córce. Owszem, gra się fajnie ale szybko się nudzi. Ma dobry zamysł, zasady są proste, jest trochę tajemniczości, dużo kolorów, trzeba myśleć no i mieć trochę szczęścia w losowaniu kart z odpowiednimi żółwiami. Ale to wszystko. Jakość wykonania na medal - cena trochę przesadzona. W pudełku znajdziemy twardą planszę, 4 drewniane, kolorowe żółwie i talię kart.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?