Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Elbląg: kompletnie pijana matka, wódka, głośna muzyka i wrzask dzieci

| aktualizacja: 07.09.2016 | 0

Policja z Elbląga zatrzymała pijaną matkę "opiekującą się" dwójką małych dzieci. Jej córeczki, przebywające w mieszkaniu same z pijącą wódkę mamą, wrzeszczały, przekrzykując głośną muzykę.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
pijana matka
fot. Fotolia
Ta okropna historia nie powinna się nigdy wydarzyć! Elbląscy policjanci w niedzielę w nocy otrzymali wezwanie do interwencji w jednym z mieszkań na ul. Łęczyckiej w Elblągu. Kiedy dotarli na miejsce, ich oczom ukazał się smutny widok. Na stole stały butelki wódki, w mieszkaniu grała głośna muzyka, ale jeszcze głośniejszy był krzyk 2 małych dziewczynek: 4-letniej i 4-miesięcznej, których matka (26 l.) była kompletnie pijana. 

Badanie wykazało, że kobieta miała 2,5 promila alkoholu we krwi. Trafiła do policyjnej celi, a jej małe córeczki do placówki opiekuńczej. — Kobieta może odpowiadać za niedopełnienie obowiązków rodzicielskich, a nawet narażenie dzieci na niebezpieczeństwo. O sprawie został powiadomiony sąd rodzinny — mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Takie historie zdarzają się w Polsce zdecydowanie za często. Bardzo nam żal tych dzieci. Kiedy takie informacje przestaną w końcu być czymś powszechnym?

Zobacz:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?