Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Elektryczny odciągacz pokarmu NUK e-Motion

aktualizacja: 27.06.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
odciągacz do pokarmu
fot. Materiały prasowe
Nowy elektryczny odciągacz pokarmu NUK e-Motion jest wyjątkowo naturalny i skuteczny dzięki dwufazowemu systemowi pompowania DUALogic.
Dwie różne fazy ssania - jak w przypadku karmienia piersią - zapewniają skuteczne odciąganie. Po 60 sekundowej fazie stymulacji, która pobudza wypływ pokarmu, laktator automatycznie przechodzi do fazy długiego, intensywnego ssania. Laktator posiada ergonomiczny kapturek ssący OptiForm, który jest optymalnie dostosowany do kształtu piersi i klatki piersiowej. Składa się z niewielu części, co umożliwia szybkie składanie i łatwe czyszczenie. Siłę ssania można indywidualnie regulować. A specjalne ergonomiczne wzornictwo umożliwia łatwą obsługę jedną ręką i wygodne trzymanie. Może być zasilany sieciowo lub na baterie.

Cena: laktator sprzedawany jest tylko w zestawie promocyjnym, w skład którego wchodzą oprócz laktatora, wkładki Ultra Dry, pojemnik na mleko matki i silikonowe osłonki brodawek sutkowych (2szt.) . cena zestawu - 299 zł.

Dostępny jest dzięki firmie BabyLand w sklepach "Świat Dziecka" razem z innymi produktami firmy NUK oraz innych renomowanych firm.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?