Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Wilga


kategoria:

Dla maluchów (0-3)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 15 zł
Opis produktu

Eliza Piotrowska, Tupcio Chrupcio. Nie lubię podróżować

Tupcio Chrupcio, mała sympatyczna myszka, to postać, którą pokochają nie tylko dzieci, ale i ich rodzice. Tupcio jest bohaterem serii książek dla dzieci wydawanej przez Grupę Wydawniczą Foksal (Wydawnictwo Wilga). 
W najnowszej książce tej serii "Tupcio Chrupcio. Nie lubię podróżować" malec boi się wyjechać na wakacje z rodzicami, bo obawia się rozstania z kolegami i swoimi zabawkami. Czy zmieni zadanie? Czy uzna, że podróżowanie może być przyjemne. 
Autorką książek serii Tupcio Chrupcio jest Eliza Piotrowska. Piękne ilustracje do książki przygotował Marco Campanella.
Książka jest pięknie wydana – twarda okładka, a środek jest szyty, a nie klejony. 

Tytuł: Tupcio Chrupcio. Nie lubię podróżować
Autor: Eliza Piotrowska
Okładka: twarda z gąbką
Liczba stron: 24
Format: 235 x 260 mm
Wydawca: Wilga

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa GW Foksal
 
Ocena redakcji produktu 

Eliza Piotrowska, Tupcio Chrupcio. Nie lubię podróżować

ocena całościowa

Tupcio Chrupcio to jeden z moich ulubionych bohaterów książkowych. Tupcio, podobnie jak każde małe dziecko, musi się zmierzyć z sytuacjami, do których nie był przygotowany (np. wyjazd wakacyjny z rodzicami, pożegnanie z pieluszką, wizyta u lekarza czy pojawienie się rodzeństwa). Autorka, opisując przygody Tupcia, pomaga dzieciom oswoić się z nowymi sytuacjami. Pokazuje, że nie "taki diabeł straszny, jak nam się wydawało". Książki o Tupciu warto czytać wspólnie z dzieckiem do snu, podczas popołudniowego wyciszenia. Te książeczki mogą być przyczynkiem do ciekawej rozmowy z dzieckiem. Polecam serdecznie!

Oceny użytkowników produktu 

Eliza Piotrowska, Tupcio Chrupcio. Nie lubię podróżować

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-04 17:44

polecam

Książka bardzo starannie opracowana. Duży format, strony dobrej jakości, gruba okładka. Ilustracje na każdej stronie pięknie wykonane. Dziecko z wielką ochotą je ogląda, opowiada co widzi. Historia małej Myszki pozwala oswoić dziecko z trudnymi tematami. Dla małych dzieci każda zmiana jest dużym doświadczeniem. Poznając obawy i troski małej Myszki, dzieci łatwiej zmierzają się ze swoimi, podobnymi problemami. "Nie lubię podróżować" w ciekawy sposób uświadamia małemu czytelnikowi, że nie trzeba obawiać się opuszczania domu na dłuższy czas. Moje córeczki uwielbiają książki o Tupciu Chrupciu. Książka bardzo interesuje dzieci, zwłaszcza te, które oglądają bądź oglądały bajkę o Tupciu Chrupciu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?